• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Juu, tak dneska jsme vybehly se segrou bosky na chvilku na balkon.. :) Je tam asi ctyricet cisel snehu!
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    dnesni objev:zapijeni koblihy kafem
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Zpívat sama na louce :). Nejlépe v létě, ale i v zimě to má své kouzlo!
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    mačkaní rohů polštáře z peří, sněhové vločky poletující ve vánku, padající listí, letní bouřka, déšť za okny i na kůži, sbírání rosy na listech, smáčení rtů poslední kapkou nápoje, vůně knih, obalování prstů voskem, vůně ze zhasnuté sirky, milé slovo, západ a východ slunce..
    GAF
    GAF --- ---
    Kreslit na každý auto v řadě do sněhové přikrývky jiný smajlík, když jdu ráno do práce nebo večer z práce a nikdo nikde v dohledu.
    FELIS
    FELIS --- ---
    ELS: mno, to je pravda, jinak uz by to nepatrilo do tohoto auditka :D
    ELS
    ELS --- ---
    FELIS: Tak místo párátka... se musí umět ;D
    FELIS
    FELIS --- ---
    ELS: ale to musi bolet, ne?
    ELS
    ELS --- ---
    Šťourat se nožem v zubech :P O:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    rypat paratkem do korku
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    přidávání majonézy do bramborového salátu
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ICOUCH: taky čekám na ten pravej..)

    ráda chodím kolem domů a koukám, jestli neuvidím stromeček..))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ICOUCH: jo, to taky dělám :) letos jsem ještě diář nepotkala, čekám na "ten pravý"

    A dnes jsem vyloupávala komponenty ke hře :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ICOUCH: to je hezky...a vlastne to delam taky. Uz se tesim jak mala holka, protoze mi zitra Jezisek prinese tento http://www.filofax.cz/store/organiserdetails.asp?COLOURID=111&RANGEID=111&SIZEID=2&DSIZEID=2 novy diarek - mazlik muj :). Nemit diar, tak spousta veci neexistuje :D
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Mezi moje malé každoroční radosti patří přepisování poznámek do nového diáře. Narozky a tak. Když zároveň listuju tím starým a vybavuju si co bylo, a zároveň tím novým a představuju si, co bude. :)
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    GABBIANO: Aha, já ty stránky neprohlédla tak podrobně jao ty:-) Jinak jsme vycházela z info ve článku níže zmiňovaném.

    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    DEEKEY: Tady: http://paternoster.archii.cz/bezpecnost.html se píše, že děti do 10 let.
    Praha 1 zní rozumně. Maximálně přilehlé okolí v Praze 2.
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    Jen ještě upozorním, že ten David Kabele v článku říká, že na ty stránky už 5 let nesáhl, tak je lépe si ověřit, zda jsou ty páternostery ještě dostupné. Jeho to stálo taky dost úsilí, aby se do řady z nich dostal.
    Chce to jít do budov, které jsou bez problému přístupné širší veřejnosti.
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    GABBIANO: A nesměj do nich děti do 14let a osoby se sníženou pohybovou a zrakovou schopností. A vy jste chtěli proběhnout všechny? Asi budou bohatě stačit ty co jsou na Praze 1, třeba, ne?:-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    DEEKEY: no páni! pěkné stránky a pořádně dlouhý seznam. To teda nevím, jak to stihneme ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam