• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: Bingo! O víkendu čistím autopotahy a luxuju :)))
    HELA
    HELA --- ---
    MYS_USATA: hodilo by se to:)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: tsss ja si půjdu aspon vytřepat přehozy v autě :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: jdu právě úchylovat pračku :))
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: no tak věšení prádla, to už je uplně rajc :D zvlášť třeba když člověk přijde domů a ten byt voní tím prádlem.. nebo to věšet venku..hm
    ale už dost.. už si sama připadám jak uchyl :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: ano! věšení čerstvě vypraného prádla!
    HELA: potřebuješ uklidit? :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: já věděla, že nás bude víc :D

    jinak jsem ještě zapomněla na svou slabost pro žehlení :) a když si chci joo ujet, jak si v létě natáhnu prodlužku na zahradu a žehlím v plavkách venku..
    ale uplne nejvíc jsem ujetá na aviváže :)
    HELA
    HELA --- ---
    nechcete se ke mně nastěhovat?;)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Ty jo, holky, závidim vám... =/
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: Ty seš můj člověk! Včera jsem celou noc nemohla spát, tak jsem umyla 5 oken i s žaluziemi, vyprala záclony v bělicí soli a vydrhla spáry po celé dlažbě. Do vysavače jsem dala voňavé krystaly, a kytky osprchovala ve vodě z filtru. Miluju vytírání mopem, když je v té voně kokosové aroma.
    ELS
    ELS --- ---
    BONIE: Tebe si někdy pozvu ;)
    BONIE
    BONIE --- ---
    moje malá radost je UKLÍZENÍ :) moc lidí to nechápe, ale miluju všechno.. praní, utírání prachu, vysávání, vytírání... zvlášť si potrpím na drhnutí koupelny, taky přeskládávání věcí v kuchyni.. saponáty, leštidla, prachovky.. nakonec byt provonět levandulovým nebo meduňkovým aroma olejem.. jo! .)
    taky mi dělá radost přestavování nábytku..
    a ted protože jsem delší dobu na cestách a moc si toho uklízení neužiju, tak si užívám sbírání mušlí a na pláži, hledání nejlepších a nejlevnějších věcí v seconhandech a jakákoliv činnost na přímém slunci (to vím, že je nezdravé, ale miluju hic..) :)
    ANGELIC
    ANGELIC --- ---
    Vyhraty ponozky z topeni, kdyz vstanu a zebou me nozicky.... =]]
    Jeste jsem milovala kdyz jsem byla mala, bruslili jsme na rybnice a tata mi dychal teplej vzduch do rukavic a pak mi je nasadil... Naopak jsem nesnasela, kdyz mi daval vysmrkat nosanek =D...ale o tom tohle forum neni..
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    miluju močení do sněhu, maluju si tam obrazce, ps sem muž :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    FELIS: Roztomilé, milý report :)). A ještě se sněhem, děsně mě baví, zatímco cůchodci a pracující lidé jsou spořádaně po chodníku vyhrnutou cestou, běhat závějemi podel 'cestičky'. Všichni na mě vtipně koukají ;))..
    FELIS
    FELIS --- ---
    EETEE: oh...dekuji :)
    ...ta fotka je vserikajici a moc pekne doplnuje report :D
    EETEE
    EETEE --- ---
    FELIS: Sama bych to nenapsala lépe... :-)

    HELA
    HELA --- ---
    k dnešní malé radosti: pozorovala jsem u řeky, jak paní s malým dítětem krmili kachny - a to bylo kino! Byly tam tři labutě, šťouchaly zobákem do kachen, aby je odehnaly z cesty, a kachny jim to docela drze vracely. Představte si tu minikachničku, jak se snaží zahnat labuť, která je třikrát větší:D Pak se do toho přimíchali ještě racci a byla to ještě větší zábava:) A úplně nakonec, i když je to lehce škodolibá radost, ty kachny, co si urvaly větší kus pečiva, utíkaly před těmi ostatními, které je honily, občas zaběhly na led a naprosto dokonale uklouzávaly, rozhazovaly nožičkama na všechny strany, a vůbec byly tak roztomilé, jak jen kachna na ledě může být:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    GABBIANO: jj, priste BUDE :)
    mmj...kvalita mych trech fotek je desna!

    Timto prosim EETEE, aby to sem hodila :-) treba to ma lepsejsi :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    FELIS: Jé, ty jsi to popsala tak krásně, že mě to mrzí dvojnásob, že jsem tam nebyla. Příště mi to doufám vyjde a hlavně snad bude nějaké příště. Nechcete sem hodit i tu vaši fotku? Potěšila by ;).
    A díky za vyčerpávající report!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam