• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Fotky novorozeňat na facebooku.
    HELA
    HELA --- ---
    MASOO: to mi teď připomnělo:) Před oknem do mého pokoje stojí dvoupatrový dům, takže sluníčko se v zimě schová za ně a svítí mi dovnitř jen dvakrát denně na chvilku, když je na jedné nebo druhé jeho straně. A když jsme tenhle týden přijela z koleje, ráno mě probudilo světlo, které trvalo dloouho... došlo mi, že se konečně vyšplhalo dost vysoko na to, aby svítilo nad střechou toho baráku a byla jsem z toho až směšně šťastná, jako by ze mě něco spadlo... a ještě teď mám pocit, že yb to chtělo oslavu:)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nosit do čekáren u doktorů přečtené časopisy a pak se koukat, jak si je lidé hned berou a čtou si a tváří se daleko příjemněji, než když tam předtím jen nervózně seděli :-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    dneska sem po dlooooooooooooooooooooooouhy dobe prijela domu za svetla z prace :)
    KLA_RA
    KLA_RA --- ---
    Právě jsem objevila (pro mě) novou: chodit po ulici a bušit a šustit vším, co se namane a zjišťovat, jaký to vydává zvuky.. Dost jsem si oblíbila jedno zábradlí, co zní jako zvonky, jednu ceduli s číslem domu a kontejner na sklo.
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    když si beru prášek dělá to na platíčku vzory(tam kde už prášky nejsou) nejčastěji Z jako ZORO!!!!!.D
    FELIS
    FELIS --- ---
    Malá Radost, které milujeme já i moje dcera :-): ořezávání celé hromady pastelek a nejlépe po tvůrčí činnosti :-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    KLAIR: ja mam tak trochu jine spolubydlici a malo casu...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RUSALKA: mám to přesně tak... jsem moc ráda, když doma nejsou spolubydlící :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    RUSALKA: chapu, u me je to ted zas tim, ze dost casto tady nikod neni a mam chut si popovidat s nekym jinym a o necem jinem, nez o praci a protoze ji mam ted hoooodne, tak chodim akorat domu a spat a je to trosku smutne....
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    MASOO: Ja to mam posledni dobou naopak. U nas porad nekdo je, a tak, kdyz mi zamek dovoli otocit tim klicem vic.. byvam obcas proste rada sama, coz ve skole/jinde nejde.
    MASOO
    MASOO --- ---
    kdyz prijdu domu a nekdo tam je, ten okamzik, kdyz otocim klicem v zamku a nejde to vic....
    ANGELIC
    ANGELIC --- ---
    ENDEE:
    Urcite jo...a Parov Stelar -nejlepsi, taky porad jedu...
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    V poslední době mi takovou malou radost dělá poslouchat Parov Stelar v metru, hrozne me to nabije energií a já si říkám, že to zase jednou bude všechno dobrý a všechno to přebolí...
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    Procházet po petříně a v místě podchodů pod lanovkou poslouchat, jak mé kroky pěkně rezonují.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Nalezení poslední foukací fixy!
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    když nemůžu spát a on se mnou zůstane vzhůru i když musí brzo vstávat
    MASOO
    MASOO --- ---
    kdyz mi natece voda do ucha, tak si pak lehnout a pockat az vytece
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    vybírat v obchodě zakroucené rohlíky ve změti rovných
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam