• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Jsem zjistila, ze jsem desnej fetak ,):

    Miluju cuchani barev, terpentynu a hlavne tusi, cerna voni po mandlich, mimochodem ,))
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    Rusalko tak dej kytku mě. V květináči bych prosil:)) Nějakou hezkou do novýho bytečku...
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    MONIOUS: Tak tomu naprosto rozumím, mě to čeká tak za tři týdny:)))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vuni po tom, co zaprsi..

    Vyraz nekoho, komu dam kytku..

    Ocuchavat umyty vlasy..
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    MONIOUS: nahod fotku az to vybalis:)
    CHARVI
    CHARVI --- ---
    Chvíle kdy usínáme spolu přitulení...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SOCONUSCO: Nejen první ranní. Jakékoli úlevné, po delší době, po větším množství pití atd. Já si to někdy hrozně užívám ;-)
    SOCONUSCO
    SOCONUSCO --- ---
    Ehm... první ranní vyčůrání :)
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    URTSCHA: Ah tak.. to bych taky rád takovéhle metro, i když se trochu obávám jak by ty klavíry dopadly u nás:) Já hraju taky na kytaru, ale kytičky motat neumím:)))
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    GLOBALALOBAL: v sao paulu je hrani na ulici (s obcasnym si privydelanim) zakazany taky, ale tahle piana (asi na peti stanicich metra) nejak zaridilo metro jako "sluzbu pro cestujici" tusim... takze to jde ... a vlastne jednou v noci se nam taky stala takova mila radustka - s kamoskou (ceskou) jsme sedely na jedny zahradce v ulici, ktera je v noci hodne rusna, prisli dva hudebnici, kluk s kytarou a slecnou, byli hodne dobry a zpivali nejakou zamilovanou pisnicku, strasne pekne na sebe hledeli, a kdyz jsme jim prispely na zivobyti, tak nam ten klucina za minutku z ubrousku "umotal" kyticku.. to jsem dost koukala, takovy brazilsky originalni origami .) pekne podekovali a sli zpivat k dalsimu stolecku...
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    ZUSKA: No nechápu, proč je tu hudební streat art zakázanej.. Všude se hraje a je to krása, zaposlouchat se v rušném dni do melodie, zastavit a nachvilku vypnout.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    URTSCHA: škoda, že to nejde v praze
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    vystupovala jsem v sao paulu na jedny hodne vytizeny prestupni stanici, ma takovy otevreny pruhled mezi tremi patry, nahore je nad nim jeste skleneny strop, odchazela jsem z metra dost ve spicce, opravdu mraky lidi, spechajicich lidi, a nahore u toho pruhledu je piano, na ktery mohou lidi jen tak hrat, tak tam jeden kluk hral na piano, kolem nej mala skupinka kolemjdoucich, co se zastavili a zpivali... takovy prelud... hodne pekna mala radost na obycejny vsedni den..
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    mám ráda, když si vezmu nějaké dlouhé a těžší náušnice, tak ten pocit, jak se mi pohupují v uších při každém pohybu hlavy :-)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    GLOBALALOBAL: to neni mala radost, ale velka! a clovek ani nemusi byt nachcipanej:) ach, asi si ji zitra uvarim taky!
    JEHUDITH
    JEHUDITH --- ---
    RUSALKA: a uplne nahodou tam najit tu ZELENINU, kde Amelie nakupovala .)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Projit si Montmartr opravdickej ,))
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    Uvařit si nachcípanej dobrou slepičí polévku:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    prochazet veletrhem a poslouchat prezentace stankaru prochazejicim. To je uzasny...jen ty utrzky :)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    kdyz rano najdu psa tam, kde byl nez jsem usnula..pod perinou shouleny v mem kline
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam