• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Vítr ve vlasech... :D Ta vzácná chvíle, kdy vítr fouká proti mě a vlasy mi vlajou hezky dozaduj. Vetšinou mi ale samozřejmě vítr fouká do zad, vlasy se mi honí po celym obličeji a připomínám spíš briarda. :D To už takový žůžo neni.
    CHARVI
    CHARVI --- ---
    Vrznutí předních brzd u felicie...
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    Praskání kuliček kaviáru v puse.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    KOVOVAMINCE: To já do louží chodim zásadně bosa. :D A ono vůbec, chodit bosky, to je labuž!!! :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Nevím, čím to je, asi počasím, asi tím, že je hodně práce a já jsem hodně uvázaná doma, asi tím, že mi není úplně dobře ještě.. Dnes jdu ke kámošce na večeři a připadám si, jako když jsem byla malá a po delší nemoci se prvně chystala ven... Už od oběda lehce mimo a přemýšlím, co si s sebou vezmu, co si vezmu na sebe...:)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MONIOUS: Joo letní bouřky jsou nejlepší :)) Většinou si užívám i to když v létě zmoknu někde ve městě..pokud nemám na sobě něco bílýho teda :))))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    3L1NK4: To já taky..na festáku...to jsme s kamarádkou byly jak malý děti..jenom bylo krapet víc bláta takže jsem věci prala ještě tejden po..:D
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    KOVOVAMINCE: tak tuhle radost jsem si udělala loni v létě. Bylo to skvělý!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem si vzpomněla jak jako malá hrozně ráda hopsala v kalužích :D I ted mám cukání nazout holinky a vyběhnout před barák..ale to by sousedi fakt asi nedali :D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    VEENA: Kapky na parapetu jou nádherná hudba. Nezapomenu jedno prázdninové dopoledne, hodně, hodně dávno, kdy jsem spala a budila se a zase usínala a pršelo a pršelo a já nikam nemusela a jen jsem si vychutnávala to lenošení, ty zvuky a ten vlahý vzduch při otevřeném okně.
    VEENA
    VEENA --- ---
    Asi nebudu první, ale to probuzení kapkami na parapetu v 5 ráno mi udělalo velkou radost.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Miluju vuni pri zehleni...takove suche nezne cosi, co se line z cerstve vypraneho pradla..
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    vzdycky mi to tu radost udela - lehnout si do cerstve povleceny postele..
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    VEENA: Písek je moc krásný město.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    ICOUCH:
    VEENA:

    Připomíná mi to Samotáře.......-)))))))))
    VEENA
    VEENA --- ---
    ICOUCH: Jako když sem 21 let nadával na Písek, že je to nudný město a pak sem se tam vrátil po půl roce v Praze s kamarádkou a prováděl jí jako turistu ... a najednou to město bylo hrozně krásný :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    A já mám ráda, když se dokážete podívat na dobře známé místo novýma očima. Ulici, kterou vídám nesčetněkrát týdně, najednou dokážu vidět tak, jako kdybych jí viděla poprvé, tak nějak z jiného úhlu. Jinak. Blbě se to popisuje. :) Nemůžu to sama ovlivnit, většinou je to souhra nejen toho co vidim, ale i vůní a nálady. Přijdu si pak jako cizinec ve vlastním městě. :)
    A nebo včera, šla jsem z práce, svítilo sluníčko, všude voněly rozkvetlý keře a z krámku opodál nějakej kebap. Stačilo jen zavřít oči a já najednou nebyla v Berouně, ale někde ve Špáňu na dovče. :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Muselo tu být nejméně stokrát, ale miluju vůni čerstvě posekané trávy! :-)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    MONIOUS: tak takovýhle vzkazy si píšem s kamarádem, vždy mi je dobře ukryje a je to krásný to pak najít :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Včera jsem cestou na výlet vzpomínala jak jsem měla ráda v dědově škodovce zvuk puštěného blinkru. Cvak, cvak_cvak, cvak... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam