• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    VEENA: ja jsem ted oblizovala na poste 20 znamek, prestoze mi pani nabidla "vlhcitko" (aneb nevim, jak se to jmenuje)...uzasny!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    radost kdyz si do autoradia dam nepopsany CDcko a zjistim ze to je CDcko ktery hledam uz leta a na nem najdu supr pisnicku. slapnu na to a pripadam si jak James Dean v Rebelovi bez priciny....
    VEENA
    VEENA --- ---
    Mám takovou malou radost, když si vždycky vzpomenu, jak chutnalo lepidlo ze známek a obálek :)
    WOAM
    WOAM --- ---
    tak nějak... mám pocit, že to sem taky patří:
    BETHSABETH
    BETHSABETH --- ---
    zalézt si pod vlněnou deku,s pořádným hrnekm čaje,a dobrou knihou... a v tu chvíli je mi jedno,i kdyby venku padaly trakaře :) nebo pozorovat motýla,nebo včelu,v jejich denní honbě za nektarem :) ležet jen tak na louce,mít zavřené oči,a poslouchat svět kolem sebe - ptáky,hmyz,šumění větru v listí stromů... nebo cítit teplé kapky deště na svých pažích... je toho víc,ale člověk,co se neumí radovat z maličkostí,neumí žít :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Cítit vůni žní :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    videt to, co ostatni v tu chvili nevidi...
    treba jako to pirko vcera v metru, ktere se vlnilo vzduchem. Zvedlo mi to naladu :-)
    ELS
    ELS --- ---
    Taková malá velká radost je slyšet vždycky pískání sýkorek, kterak obletují krmítko se zavěšenou lojovou koulí, a nedaj pokoj ani potom, co jí vyzobou. (a to jsme se zezačátku báli, že ty ptáci blbý budku ani neobjeví :)) Teď máme co dělat, abychom stíhali doplňovat :))
    OWIEN
    OWIEN --- ---
    Zachumlat se do čerstvého povlečení.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ...ted k tem radostem pribylo i datum a cas meho predchoziho prispevku. ;)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Trhat perforovanej papir - toaletak nefunguje, musi to bejt papir hrubsiho "zrna" nez to. Treba u listku na vlak, kde vetsinou zbyde po strojovym ustrihnuti takovej tenkej milimetrovej prouzek, kterej si pak muzu ke sve velke spokojenosti odtrhnout sam. Cim sirsi prouzek na me zbyde tim lip. Ale to byl jen priklad. Jedna se o perforovany papir temer vseho druhu.

    Krasneho dne vinsuji.

    :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONIOUS: Jojo, včera byla parádní. :-)
    PEANUT
    PEANUT --- ---
    Mít nohy v bazénu, a potom vyhazovat vodu do vzduchu, když je plášť bazénu modrý a kapky dopadají zas do vody, vypadá to, že je voda modrá, ale hutná, jakoby barva.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    čerstvá křupavá teplá keiserka, mňam :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Nacházet (nejen milostné) vzkazy nasprejované nebo nakreslené křídou na zdech a chodnících, nebo fixou nebo vyškrábané ve výtazích... ("Kotě, miluju Tě!" nebo "Tonda je vůl", "Tomáš je bůvol" nebo i staré dobré X + Y = VSL) :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Lít vodu proti slunci do vzduchu a pozorovat ty různé obrazce a seskupení, které to vykouzlí ,)
    KETA
    KETA --- ---
    tajne trhat maliny pres plot
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dneska ráno do tramvaje nastoupila stará bělovlasá paní. Když procházela kolem mně, něčeho jsem si na ní všimla, myslela jsem že špatně vidím? A když jsem zjistila že vidím dobře a opravdu má na předloktí vytetovaná čísla, tak jsem měla radost a nemohla na ni přestat civět! Paní ve mně budila zárověň i smutek, a ačkoliv jsem ji chtěla oslovit a říct jí něco hezkého, nenašla jsem odvahu to udělat. Myslím na ni celý den, byla plná života a energie!
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: To jsem si nemyslela, ale ano vzpoměla jsem si na Tebe! ;-*
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    RUSALKA: nejsi z Nusli, jo?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam