• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Když můžu mít na hlavu schovanou pod kapuci z mé nejoblíbenější mikiny
    BETHSABETH
    BETHSABETH --- ---
    když svítí slunce :) a teď zvuk zvonkohry ve větru...
    FANAE
    FANAE --- ---
    MONIOUS: Tak to jo, já už bych se nedivila vůbec ničemu:))
    FANAE
    FANAE --- ---
    MONIOUS: Hm, to by mě zajímalo, je to fakt z krtčí kůže? To už bych to asi nechtěla:D
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Že jsem konečně dneska vyhodil ty tři nahromaděný prázdný šampony z koupelny
    GAF
    GAF --- ---
    MONIOUS: co je to krtkáč?
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    absolutne se uklidnit a splinout s duchem prirody.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    DOG: a vubec chodit nocni Prahou...miluju prochazet se od Podbaby na Hradčanskou (vyrustala jsem tam)..nejit primo, ale peke obejit kazdy blok..zavzpominat co se delo a kazdem rohu tech bloku...a tak...a ta vune te nocni Prahy...
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    RUSALKA: Pro mě to bývá leckdy dost velká radost. :D
    DOG
    DOG --- ---
    Jít v noci tichou Prahou, potkat nějaké zvířátko (od myši, přes zajíce až po kunu), pozdravit ho a bavit se tím, jak zastaví a koukáme na sebe, než se naše cesty rozejdou.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Ten pocit, když mi na prvolezci cvakne expreska, do který navlíknu lano a vím, že můžu zas výš.
    HIFI
    HIFI --- ---
    Miluju, když mám novou peněženku a všechno si do ní přendavám z té staré a tak mě napadá i další věc - nový kalendář - přepisování kontaktů a těšení na další rok :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    MADELEINE: :) Dekuju.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    TLUSTEI: .. JO! .. nejsem sama .. dokázala bych to trhat celej den!
    VEENA
    VEENA --- ---
    Ponořit částečně kostku cukru do čaje a sledovat jak se nacucává a rozpadá.
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    Královehradecký turistický vláček a vlastně jakýkoliv turista, který obdivuje věci v mém rodném městě, které já považuji za samozřejmost. :-)
    HELA
    HELA --- ---
    rozbalovat jakýkoliv balíček, i když třeba vím, co je uvnitř:)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pozorovat jak se uvolňuje barvivo z čajového pytlíku do horké vody, jak se to tak kroutí a vpíjí, krásný obrazce
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dělá mi radost psát pozitivní reference, škoda že na Nyxu tak málo obchoduju...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    YELENKA: vim, o cem mluvis..me takhle strasne bavi koukat na ruiny a opusteny objekty z Japonska a ty artefakty jako stary fotky, deky, boty, zidle, casopisy a tak , co tam lidi zanechali a pak ten pohled jak to obrusta priroda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam