• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SEMTELE: a po ranu tlapkajici nohy synatora , nakoukne a ja delam jako ze spim a tlapkani se zase vzdali na chvilku po chvili uz to neprojde a se smichem prohlasi ty nespis!!!!
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    SHMAIDA: to mě těší hlavně v noci když nemůžu spát :D
    OTOME
    OTOME --- ---
    dneska jsem šla pod nějakým stromem, s takovými těmi vrtulkami se semínkem a zafoukal vítr a hodně těch vrtulek se ze stromu uvolnilo... pořád trochu foukalo směrem, kterým jsem šla, koukala jsem nad hlavu a vrtulky lětěly nade mnou stejnou rychlostí, jako jsem šla... úplně, jako by mě doprovázely :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SEMTELE: zvuk, kdyz pes tapka po plovouci podlaze :)
    HELA
    HELA --- ---
    Nedávno jsem byla u nové imunoložky, a tak jsem se bála, jaká bude. Udělalo mi radost, když jsem tam přišla a ona mi podala ruku a představila se - takové malé gesto, ale dává najevo, že pro toho doktora není pacient jen další kus k odbavení, ale člověk... Po velkém lítání po doktorech poslední dobou, kdy jsem ten pocit měla často, to bylo fakt moc milé :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    V lednu umřel děda a já jsem si dala přecevzetí, že se budu o to víc věnovat babičce. Teď si své návštěvy u ní nahrávám. Je strašně zajímavé, jak vykládá o svém mládí a tak.
    FELIS
    FELIS --- ---
    EETEE: Mila a Anita, akorat Anitu maj malo kde...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes mně potěšila tak jedenáctiletá holka v metru, sahala do kapsy pro lízátko a na prst se jí "nalepil" kousek obalu od oplatky Mila (sama o sobě malá radost!). Ona na to tak koukala a pak si ten kousek lepila z prstu na prst a prohlížela, jak ta statická elektřina funguje...
    Potěšilo mně, že to dělá i někdo jiný. :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ... naschval upoustet paru tlakovemu hrnci :)
    Tak nejak mam pocit, ze i zaroven me se ta para upousti :D
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Já mám ráda, když mám ve sluchátkách oblíbenou hudbu a "točim" si k ní vlastní klipy z toho, co zrovna vidim okolo. :)
    ELS
    ELS --- ---
    GABBIANO: J, to jsem měla teď na dovolený v Českym Ráji s vlašákama... Bonusem byla slušná nadílka čerstvé dobroty :)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    dela mi radost kdyz pozoruji lidi se sluchatky na usich..najednou prijde jejich oblibeny song a celí se rozzáří:) taky to tak mám...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    RANDOM_NIGHT: to chce unikatni prirodni les, kdes jeste nebyla, naprostej klid a uzit si to na max.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    2ADELL3: Já takhle sbírám lžičky, ale jen ty malé, od piccola ;-). (Vlastně v tom jedu se svým mužem.) Trošku jsem se to sem styděla napsat.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    FELIS: asi tri:) pisu, ze jsem zacala:) dva jsem si vypujcila v praci a treti v boulevardu:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    2ADELL3: a kolik jich uz mas?
    A to jako vzdycky nekde lohnes? :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Já vím, že už tu kaštany proběhly, ale nemůžu si trochu nepřidat. Dneska jsem našla kaštan ještě v obalu, tak jsem ho pomalu vyloupávala a pak jsem se s tím vylouplým kaštanem ještě dlouho mazlila. Připadal mi skoro jako novorozeně, Je to ujetý, ale nemůžu si pomoct.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    btw, mám nové radosti...začala jsem sbírat hrníčky na piccolo:)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    RUSALKA: nedokážu bez Prahy žít:)
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    ..ach zase pomalu začíná s příchodem podzimu čas kdy budeme běhat doma v teplejch ponožkách...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Ten pocit, když jedu po delší době po D1 na Prahu a přede mnou se rozkládaj všechny ty paneláky a stavby...a já si říkám, že je hezký mít se kam vrátit, že Praha (i když má mouchy) prostě na mě počká.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam