• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    dneska byla DUHA!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vitr fouknul, sukenku pozdvihl, krasne pozadi ukazal :) Mala radost taky radost :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    sníst bonboniéru naposezení!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIASHECK: jelikož mě vzbudilo až to slunce, tak dobrý :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Posledni dobou chodim po ulici a strasne me bavi drzet klice v ruce a tocit si flashkou. (ma na to idealni tvar i vahu Pretec i-Disk BulletProof ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TOOMIX: u nas vriskaj uz dve hodiny pred svitanim, to moc radost neni :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    dnes v noci spaní u otevřeného okna, a ty ptáci co zpívali ráno při východu slunce
    AGNES_NITT
    AGNES_NITT --- ---
    TOOMIX: To mi úplně připomnělo, jak jsem včera venčila ségru a upletla si první letošní věneček z pampelišek. :) Taky taková moje malá radost. :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ja bych ty vsechny pampelisky posbiral, a uvaril z nich med :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    letos prostě vezmu deku, jídlo, pití, lidi z koleje a uděláme si před školou piknik


    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OLGA73: že by Amelie? :-)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    OLGA73: no jasny.) na ceskych internetech maji jen infantilni hraci skrinky pro deti...ale na ebay je vsechno, zkusila bych to tam .)
    OLGA73
    OLGA73 --- ---
    2ADELL3: no, zevnitř to možná vypadalo takto, ale kapotáž byla trochu elegantnější:)))
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    OLGA73: tohle myslis?
    OLGA73
    OLGA73 --- ---
    Kdysi dávno jsem viděl hrací skřínku s úvodní melodií z filmu. Moje přítelkyně ten film miluje, tak byhc jí chtěl tu skříňku pořídit? Netušíte někdo, kde by se něco podobného dalo sehnat. google mlčí...anebo jsem blbej
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    kamarátka v korzete včera večer
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Taneční partnerka mi právě odsouhlasila, a od 24.4. pokračujeme v kurzech salsy, tentokráte pro pokročilé.

    Nikdy byc neřekl, že mi tanec bude přivádět tolik radosti do života :)
    COURT
    COURT --- ---
    pátek je radost uplně sama o sobě a velký slavný den..
    VEGA
    VEGA --- ---
    dnesni rano..kdyz jsem se probudila, venku prselo, kapky bubnovaly do parapetu ne-vsta-vej-ne-vsta-vej, ja se otocila na svyho milyho a dala mu pusu a pak zapnula radio, hrali zrovna song ze 40. let ( http://www.youtube.com/watch?v=mFPOARPPkpw ) ..a bytem zavonelo kafe, ja si zapalila cigaretu a jen tak v kosilce jsem stala u okna a nasavala tu atmosferu..
    zivot je krasnej! :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    před půl hodinou - vidět zase po strašně dlouhé době ten krásný východ slunce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam