• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MITSUKO
    MITSUKO --- ---
    poslouchat zvuk pri skladani rubikovy kostky
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    jen tak si potichu zpívat, třeba v obchodě při nakupování
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    nejlepší je oholit se čerstvym břitem, jak to krásně klouže po tejdnu drhnutí a škrabání
    OTOME
    OTOME --- ---
    dneska jsem jela autem a na jednom semaforu, na zelené, byl namalovaný usmívající se smajlík... hrozně mi to zvedlo náladu :-)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    RANDOM_NIGHT,COURT: to neni práce ale zábava za peníze... práce musí trošku ''štvát'' jinak to neni práce :)
    COURT
    COURT --- ---
    RANDOM_NIGHT: to není malá radost, ale velké štěstí :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    sledovat film v prázdnym sále jen ve dvou, jelikož nikdo jinej nepřišel...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    moje momentální malá mentální radost:
    vědět, že kdybych z nějakého důvodu už fakt do práce nechtěla, tak mi doktor buď okamžitě vypíše neschopenku, nebo si začnu vybírat dovolenou a nazdar v dubnu 2016.

    ale, současně velká mentální radost: mít šéfovou, která je vstřícná, lidská, kompetentní, uznalá a s níž se prostě pracuje jedna radost.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Po dvou dnech ukončit zaměstnání, ve kterém člověku nebylo dobře, špatné myšlenky zahnat posezením v kostele, pak si na trhu koupit jmelí a koláček, doma si k němu dělat kafe a vědět, že zítra už tam nemusím! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Sedet na nemeckym seminari. Kouknout z okna a pozorovat ty paradni vlocky, prohodit tiche juu, ze snezi, setkat se s pohledem spoluzacky, se kterou jsem nikdy nemluvila, usmat se na sebe a koukat se dal z okna.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAYAH: dopsat diplomku je VELKÁ radost! :-)
    MAYAH
    MAYAH --- ---
    dopsat diplomku, pak posnídat chleba s medem a koukat přitom z okna na zasněženou záhrádku
    SARRI
    SARRI --- ---
    kdyz se bosa probehnu po cerstve vytrene a suche podlaze v byte
    SARRI
    SARRI --- ---
    ACIDQA: me staci i jen kdyz otevru skrin a me srdce zaplesa nad tim mnoztvim puncochovych potreb :))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KOMPAS: Za me lehnout si do ospinkanych, ne ale spinavych perinek! .)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    lehnout si do čerstvě povlečené postele
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Číst malý radosti podle Amélie z Montmartru
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Narovnat klíč, kterým jde zámek odjakživa špatně odemykat, tak, aby šel odemykat úplně hladce.
    HELA
    HELA --- ---
    Pozorovat za oknem kosy, kteří předvádějí akrobatické kreace, aby mohli ozobat bobulky psího vína:)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Lupkací igelit, pozorovat cukr, jak se pomalu pomalu zanořuje do pěny od latté, až nakonec během vteřiny celý zmizí, "vůně" v metru, pocit nového balíčku karet v rukou, zvuk zaklapnutí velké knihy, vůně nové knihy, cvakání propiskou, mít čistý bílý papír a udělat přes něj čáru, kreslit spirálky ostře ořezanýma pastelkama, houpání v křesle Poang, puzzle - jak to do sebe všechno krásně zapadá, a ten zvuk, když dosadím dílek přesně tam, kde má být... je toho spousta :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam