• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    po dvaceti letech si dát jízdu na řetízkáči
    LFE
    LFE --- ---
    Prvni jarni deste...a jak to hezky voni .-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MONROE: ty spíš na těch polínkách?
    MIYU
    MIYU --- ---
    takova mala radost potkana cestou do prace .)
    EETEE
    EETEE --- ---
    cestou do práce mi na ulici nějaký mladík podával kytičku šeříku, byla jsem z toho gesta tak v šoku, že jsem odmítla (ačkoliv to nebyl žádný bezdomovec ani opilec, kteří mně většinou na ulici kontaktují), ale vyloudilo to úsměv na tváři a dobrou náladu...
    STENNY
    STENNY --- ---
    ptačí zpěv
    MIYU
    MIYU --- ---
    vune cerstve posekane travy ve vzduchu a ranni slunicko co zahralo po ceste na kole do prace
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Když jsem čekala na poště v šíleně dlouhý frontě a pán mi dal svoje nižší číslo, abych přišla dřív na řadu..
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    když mi tři lidé v tramvaji oplatili úsměv, to se moc často nestává...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    každej den když jdu z práce :)
    Amplifier "Fall Of The Empire" - DesertFest, Berlin, April 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9EWghHmLtrU
    STENNY
    STENNY --- ---
    větve stromů s jarním listím a slunce, které jimi prosvítá
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    okna otevřená dokořán a za nimi kousek zahrady, zeď a park...
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Těší mě, že teď každé ráno cvičím, cítím se skvěle a konečně jsem pochopila TEN princip. Holka necvičí, aby byla hubená, ale aby byla silná.. (:
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když se vrátíme domů a celý dům je provoněný těmi rohlíky, co jsem před odchodem upekla
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    ja mam malou radost, kdyz varim a micham jidlo vareckou, domicham a o hranu hrnce setresu rytmickym vytukavanim cast nejake pisne a pokazde tajne doufam, ze muj mily uhadne, co je to za pisnicku :)
    WOAM
    WOAM --- ---
    Doučuju dva kluky češtinu kvůli jejich přijímačkám na 6letá gymnázia, a tak si pro ně vymýšlím, co budeme dneska, na poslední hodině, dělat. Když mě napadlo jim dát k zopakování slovnědruhového a větněčlenského rozboru vogonskou poezii, začala jsem se na to strašně těšit. :-D Ó, frétná chrochtobuznosti!
    (A taky mám radost z nápadu jim přinést každému kindervajíčko na rozloučenou. =)) Dneska budu děsně hodná paní učitelka. :-D )
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    Občas když jdu kolem tújí, utrhnu si kousek, promnu ho mezi prsty a přivoním si.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MONROE: já dělám něco podobnýho s akvarijníma rybičkama
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MONROE: bys taky zaslouzila vypustit do prirody, idealne i s pani veterinarkou.....otazka na telo- kolik z tvejch lonskejch "chovancu" jsi potkala z vesela lozit po stromech i na jare?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EETEE: ne, proc? dyk je to velmi pozitivni legrace... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam