• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Nabírat jogurt poškoty.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    říkat o všem, že jsou to čuráci
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    NATUSINA: řekla bych, že chodit bosa kdekoli a kdykoli ;)
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    SABRIEL13: A za mě: chodit bosa v práci.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    dobre se vykadit :)))))
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    zalívat zahradu a procházet se bosky v blátě.
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Vzájemný pozdravy autobusáků a tramvajáků.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ESPERANZA: To se mi stalo taky..dobíhala jsem... je to blbá zastávka Stadion Strahov, když se nestíhá, přebíhá se tam několikaproudová silnice. Řidič mě viděl, otevřel dveře a řekl, ať nastoupím a zvytečně neriskuju.

    Bylo mi mile :)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Dojíždím do práce busem do Prahy. Když jsem šla dneska na zastávku a měla ji ještě několik metrů před sebou, přibrzdil a následně u mě zastavil autobus. Koukám jak blázen, a ano, byl to ten, kterým jezdím. Řidič se omlouval, že jede o pět minut dřív a nabral mě takhle ještě před zastávkou. Připadala jsem ji jako VIP, ale hlavně mi to udělalo neskutečnou radost, že ho to vůbec napadlo, mohl se na mě vykašlat a jet dál, koneckonců jsem byla mimo zastávku... Mé štěstí, že na zmiňovanou zastávku jdu po směru jízdy... ;)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    JANITA: To jsem delavala každy den po skole. Nehnala jsem se domu jako všichni spolužáci, naopak jsem nekteré doprovázela na nádraží a pak se courala centrem, sedla si na nábřeží, dala si tunakovou bagetu a premyslela, jak je ten svět skvělej :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Po skoro 2 měsících jet za našima na chatu pryč od počítačů, programování a internetu, sedět u Echinacey a koukat, jak se na ní slétá hmyz a okolo se plouží šneci

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FREELA: dobrej nápad :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    dat si po 12 letech Amelii z Montmartru
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    Dva dny straveny na pionyrskem tabore bez elektriky a s polni kuchyni, kde nechybely poctive vdolky s povidly. Spani ve stanech s podsedamy pro me byly vzdy obrovska pevnost a nyni se mi na luzko nohy nevejdou. Odpoledni rybareni po 12 letech me utvrdilo, ze dravec se ze me jeste nestane, ale nahazovat jeste umim. A vedecke pexaso s celou rodinou mi pripomnelo, ze neni odveci si vyznamne osobnosti cas od casu osvezit. . . . me detstvi vs dospelost.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    jít si zaběhat, když rodina ještě spí... a pak si zacvičit, aniž by po člověku něco/někdo lezl... a dokonce si v klidu pak sednout na chvíli na schody a jen tak koukat do prosluněného pole...
    JANITA
    JANITA --- ---
    Takovej ten vsedni den, kdy nemusite do prace... jdete na prochazku do mesta a ten ruch kolem se vas netyka. Nikam se nezenete. Sednete si nekde v parku, otevrete knizku a nechate na sebe padat slunce...
    KLEER
    KLEER --- ---
    ZORBOVA: joo. a vůbec všechny činnosti spojený s malováním, kreslením. namáčení štětce do barvy, jak to hezky patlá, dělat ty sytý tahy, rozpíjet vodou, nebo škrábání tužky o papír.)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    pozorovat jak se barva ze stetce rozpousti do sklenice s cistou vodou
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Po dlouhé době objevit na Pinterest.com věci, u kterých jsem dala "like".
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    vyjít ven v bouřce abych si koupila obří slunečnici do kuchyně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam