• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    po nekolika letech slyset znovu album, ktery jste sveho casu poslouchali porad dokola, a pamatovat si kazdy jednotlivy track do detailu...
    LFE
    LFE --- ---
    Plavat naha v mori s hlavou pod vodou, levitovat mezi hejnama ryb, uzivat si ten pocit svobody a stav beztize. Sledovat podmorsky zivot, ktery je jako z jineho sveta. Vsechny bezne starosti v tu chvili neexistuji.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Ten moment, kdy je pelíšek celej jenom pro mě
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Ten moment, kdy on odchazi brzy rano do prace, obejme me, pak se odtrhne, a ja vim, ze muzu spat jeste dalsi tri hodiny :-)
    KLEER
    KLEER --- ---
    VERKULENT: :)) mám to podobně, když odcházím na ranní a jdu ještě dát pusu příteli. jen co se k němu nakloním, pevně si mě obejme, přitáhne a ještě chvíli ležíme. nejtěžší se pak od něj muset odtrhnout..)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Ten kratky moment pred tim, nez v 5 rano vstane z postele. Tise se prituli. Obejmu ji. Po chvili si povzdechne a pomalu sunda mou ruku, kterou ji objimam. Posadi se a ja vim, ze se na me diva a ze nechce odejit.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    HONZAL: o víkendu! Jo, přesně! :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    kdyz se mi nekdy povede vstat brzo rano :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když se po ránu projdu bosky po trávě v zahradě a natrhám na snídani čerstvé orosené jahody...
    JANITA
    JANITA --- ---
    když vstanu brzo a stihnu svítání a ranní rosu... a projdu celou zahradu bosa...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Uvědomila jsem si, jak mám ráda zvuky ranní vesnice, nočního města, klidného lesa, specifické zvuky z koupaliště (a ty jsou nezaměnitelné), šumění jezu na řece, moře (samozřejmě), ...
    Když se někde probudím, nejprve poslouchám zvuky, až pak otevřu oči :c)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Když vám do kavárny po ránu příjde ženská v ještě mokrých plavkách
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    rano, cestou z bazenu, jeste v morkrych plavkach, stavit se na kafe a mrkvovy dortik ...
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Načnout nové balení čerstvé, kvalitní, zrnkové kávy. Ta vůňe je tak intenzivní, že se mi z ní vždycky sevře žaludek. :)
    WOAM
    WOAM --- ---
    ZABITULKA: Tohle přesně mě baví i jen na chodcích, nebo spolucestujících v MHD.... do-/vymýšlet si příběhy těch lidí. Tenhle kluk jede asi na důležitou zkoušku, tamta paní veze vnoučatům něco, co jim upekla, tahle holka jede na schůzku se svým klukem a je z toho hrozně nervózní, ten pán asi ráno brzo vstával do práce, a tak je z toho dne teď unavenej... =)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    potkat jelena, nejlepe v rijnu s parozim. Krasne, vznesene zvire, kral lesa.
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    Kdyz stojim s autem na cervene,bavi me pozorovat ridice ve zpetnem zrcatku a premyslet,nad cim dumaji,kam spechaji,s kym jsou,za kym jedou.a usmev na tvari a poteseni vzdy zpusobi ridic,co si procitene zpiva.co asi?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Bublání oleje při smažení řízků.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Kdyz si date rajce koupene na trhu a ono ma konecne chut! Mnam.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Kdyz sedim/stojim v poslednim voze tramvaje, a vidim ze nekdo dochazi/dobiha tramvaj, tak mu otevrit tlacitkem dvere napred, aby mohl rovnou nastoupit...a pozorovat ten prekvapeny vyraz bezce...;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam