• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když dá člověku plusíček za obrázek generátor obrázků Gamates :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    EETEE: To mi připomíná, jak jsem dřív u vrácených mincí kontrolovala vyražený letopočet a radovala se, když byl u každé jiný. Musím to zas někdy zkusit.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes bylo milé a potěšující, když mi někde v obchodě vrátili tři nablýskané (jako nové, leč z r. 2014) desetikoruny...

    Ještě větší radost mi ale udělalo, když jsem je pak (přiznávám, hodně neochotně) podala staršímu Vietnamci ve večerce, a ten svojí ne-úplně-dobrou češtinou zavýskl "Jééé, nový!!!"... :-)

    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Udělal mi radost el. výboj na nádraží. Tedy spíše myšlenka na člověka, který z něj byl vždycky paf. Vzpomínky :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    dostat koblihu od pána co je smaží před pekařstvím na trhu. jen tak, protože má radost, že se nám ten jeho friťák líbí a je fajn den.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Skoro kazdy den se cestou do prace za jednim domem tvori vetrny vir z listi. Je to uplne hypnotizujici pohled!
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: + vidět někoho, že to dělá taky. :-)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Našla jsem v půjčené učebnici vylisované čtyřlísty :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když řidič tramvaje schované v nájezdu vzadu za jinou se už rozjel, posunky se mne zeptal, jestli jsem chtěla nastoupit - po zjištění, že ano, fakt zastavil...
    V centru Prahy, v ranní špičce...
    A ta jeho radost, když jsem mu po vystoupení z tramvaje poděkovala a zamávali jsme si :-) Milé ráno :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když se podaří, že věci (žel. přejezd, oranžový semafor...) blikají do rytmu písničky, co poslouchám. :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Když se blížim k autu na parkovišti, tak mackam dalkove odemykáni tak, ze to vypadá, ze auto blika radosti, ze me vidí.. Blik,blik,blik,blik. Neco jako když na vás skáče pes :D
    BENISH
    BENISH --- ---
    delat uplne prvni stopy do snehu a doma pak radostne dostavat zkurvenou sul z bot!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    lodě a parníky
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Zastavit se na mostě nad řekou, a pozorovat říční ptactvo (volavky,..)
    MARI
    MARI --- ---
    rozmichat lzickou penu v espressu
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    když sýkorky objeví nové misto se semínky
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    otočit se na cyklostezce a vidět za sebou stopy moje mezi stopy kočárku a po pravé straně obří tlapy našeho štěněte
    vlastně mě moc baví dělat úplně první stopy do sněhu a doma se pak radovat z čistých podrážek :c)
    RAEL
    RAEL --- ---
    KOERHE: Miluju zvuk křupání ledové krusty na loužích.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    KOERHE: taky je super házet kusy ledu na zamrzlý rybník - když je čistý led, tak to krásně sviští :-)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Rozbíjet klacíkem led na namrzlém jezeře a užívat si ven zvuk, který to vydává :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam