• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Soused přes plot: "Poďte si opíct buřta!"
    "Vážně?"
    "Jasně, mám jich dost!"
    No tak to jo!
    (A ke druhýmu sousedovi si při tom jdem natočit pivo.)
    Léto je výborná věc!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Vařila jsem zmraženej špenát a šťouchla jsem do něj vařečkou přesně v tu chvíli, kdy zůstala jen tenounká vrstva zmraženýho na povrchu a prasklo to jako led pod nohama :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    utřít stůl... a pak na něj dát čerstvě upečený koláč :-)
    HELA
    HELA --- ---
    UNREALONE: Foreigner od C.J. Cherryh, je to tak trochu "sociologická" scifi o soužití potomků posádky vesmírné lodi, která se kdysi ztratila ve vesmíru a musela přistát na obydlené planetě, s místními mimozemšťany, kteří se sice vzhledem podobají lidem, ale mají dost jiné mentální fungování.
    (a když už jsme u malých radostí, tak mě vždycky potěší, když nějakou knihu na podobné téma objevím - něco, kde se lidi pokoušejí komunikovat a spolužít (ne válčit) s něčím naprosto odlišným, fascinujou mě všechny ty možnosti, jak by mohla cizí mysl fungovat, a vzájemné interakce :)).
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    HELA: jaká série to je?
    HELA
    HELA --- ---
    Když mi jako každý rok dorazí balíček z Bookdepository s novým dílem mojí oblíbené série - rozbalovat tu jejich typickou skládací lepenkovou krabičku a čekat, jak bude vypadat obrázek na obalu knihy... a pak se vrhnout na čtení :) Letos na mě z balíčku navíc vypadla i záložka s potiskem ve stylu, který trochu vypadá, jako bych ho kreslila já, byla jsem chvíli totálně zmatená :D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Vždycky, když mi není úplně nejlíp, tak mi strašně zvedne náladu, když si představím, že by Robert Fremr ráčkoval :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    poslouchat novou hudbu a objevit nejaky sample, ktery znam z neceho jineho. cim starsi, tim lepsi. je to jako cestovat casem, hned si clovek vzpomene na dobu, kdy tu starou hudbu zacal poslouchat..
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    namazat máslo na pečivo a uhladit ho vroubkovanou stranou nože
    MARI
    MARI --- ---
    CORNIIS: jen tak se na nekoho usmat.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dneska potěšil tak dvacetiletý mladík, který asi od radosti ze sluníčka?, místo chůze vesele poskakoval...

    Jsem ráda, že z okna kanceláře koukám do malého parčíku.
    Často mně venku někdo nebo něco, mezi civěním do počítače, potěší! :-)
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    ENDEE: Usmivajici se lide celkove.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    pozorovat lidi, jak se usmivaji do mobilu, kdyz jim prijde nejaka pekna zprava nebo kdyz nejakou takovou pisou sami :)
    MARI
    MARI --- ---
    najít v kapse půl roku nenošené mikiny usušený kvítek růže
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Parádně se vykakat.
    MARI
    MARI --- ---
    sednout si cestou z prace na chvili na zem u potoka a pozorovat vodu (prip. kolemplujici kachnu).
    RAEL
    RAEL --- ---
    hladit po hlavě někoho, kdo je ostříhaný na uplně kraťoučko (2-3 mm).
    chodit bosa měkkou, vlhkou hlínou, která je rozehřátá od sluníčka
    NINGEN
    NINGEN --- ---
    Sušení prádla venku na sluníčku. Konečně! Juch!
    KAERI
    KAERI --- ---
    Ponechat byt ve stavu "bombardovaná vesnička těsně po", říci si "uklidím zítra" a jít místo úklidu zalehnout s brakovou knížkou. Což se přesně chystám udělat.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    když projdu ikeou, aniž bych do koupila jakoukoliv zbytečnost....


    když jdu do ikey o měsíc později s úkolem koupit svíčky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam