• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KAERI
    KAERI --- ---
    Až na macešky, aloe a jahody jsem tohle všechno vypiplala od semínka. A teď několikrát denně vylezu na balkon, kochám se úspěchy, plením jahody a bylinky, počítám poupata... Baví mě sledovat, jak se ta kytka v relativně krátkých časových intervalech mění, jak vypadá květ v rlzných fázích, jak se chová když je světlo nebo padne stín... Má to cosi do sebe.



    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Když jsem platil tak se na mě usmála a já na ni taky. Uhnula pohledem a zaculila se ještě víc. Když mi vracela drobný sebral jsem veškerou svoji odvahu a "zavadil" jsem jí o hřeben ruky. To už jsme se culili oba. Těšim se na zítřejší nákup.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    dívat se na malé štěbetající ptáčky, jak trpělivě opakovaně přilétají a staví si po kouskách hnízdo
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    po vyprahlém dni chodit mezi kapkami deště
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ELIZHANNAH: Velice pobavila reakce pana Karlíka: "Pustil jsem si to a je to nádhera. Jen jsem musel pozavírat všechna okna, strašně mě rušilo to hulákání ptactva zvenčí." :-))
    KLEER
    KLEER --- ---
    Pustit si na plno dobrou hudbu a tancovat jako ze retezu utrzena po dome, ten pocit ciste a proste radosti ze zivota. :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Ta chvíle, kdy dáte děti do vany, ony si tam spokojeně hrajou ... a máte chvíli volno. A všichni jsou spokojení :-)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    pozorovat jak se zapomenutá kytka pomalu vzpamatovává a povídat si s ní, aby jí bylo dřív líp
    KAERI
    KAERI --- ---
    Šla jsem si zaběhat. venku bylo vedro, ale díky studenému větru příjemně. Nastavila jsem si jako laťku doběhnout aspoň do poloviny jednoho kopečka nedaleko místa, kde bydlím. Playlist byl dobrý, takže jsem ho nakonec dala celý a zrovna když jsem doběhla na jeho vrchol, vyšlo to na takové pěkné sólo se spoustou bubnů. Takže já, bubny, studený vítr a řepka olejka, paráda.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    sjezdit sekačkou celou zahradu krom 20cm širokého pásu ala pankáč a pak si ho jako poslední řádku správně vychutnat
    AZA_
    AZA_ --- ---
    potkat opravdickýho kominíka (= na kole v černejch ušmudlanjch montérkách, s bílou čepičkou špinavou od sazí, štětku smotanou přes rameno)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Dneska rano jsem si privstala, kdyz je tak krasne, jeste nez se deti probudi, pri prochazce parkem jsem potkala dve veverky, jak bastili zmrzlinu z kelimku, jen se na me kouli, ze se prece nebudeme vzajemne rusit a pokracovali dal ve sve snidani. Ze stromu padala kvitka a rev ptaku byla melodie dne. Uz je to tady!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    pozorovat ho, jak stojí na balkoně zády ke mně a vypadá jako vystřižený z hlubokomyslného postapokalyptického filmu.
    COURT
    COURT --- ---
    tak to je krasna a velka radost!!!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Malá velká radost... letos jsem se konečně dočkala :) zasazen v r. 2014

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    jít přes Kampu do práce pěšky... mokrý šeříky krásně voněj, park je skoro prázdnej...
    RAEL
    RAEL --- ---
    Mávat z auta na úplně cizí lidi. Usmívat se u toho. Spousta pochopí, zamává zpátky a já mám pocit, že jim to třeba prozářilo den.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    už kvetou šeříky
    KN0FL
    KN0FL --- ---
    Uklidit si na pracovním stole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam