• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TAMARIX: Díky! Ano, to je ono. Pomalu to prolétlo přes celou oblohu s oranžovožlutou září a s otevřenou pusou jsem čekala na zdrcující dopad na zem, který se jaksi nekonal :c)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Mám dvě...
    Jedna je, že mi v těhotenství dorostly vlasy nejvíc za život, asi metr... A druhá, že se můj sedmiměsíční syn se zájmem dívá, usmívá a směje, když je před ním rozčesávám.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    když náhodou vejdu do pokoje, muž se synkem se smějou a já je jen tak pozoruju.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Dnes jsem viděla meteorit nebo co to přes půl oblohy přelétlo a pak svou první letošní světlušku.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Když se po slejváku udělá zapadající slunce, tak si vezmem s prckem holiny a jdem projít jednu úplně děravou cestu mezi koňskými ohradami a ani jednu louži nevynecháme. V těch hlubokých a špinavých skáčeme na místě a ty mělké velké procházíme pomalu a táhle.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    tresne = gastronomicke leto
    dvojicky pekne pres ucho, jsou to ty nejlepsi nausnice
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    PRAASHEK: mas samozrejme pravdu ;-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JIRKA207: vskutečnosti asi cello :)
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Na Hlavaku slyset dve holky, jak krasne hraji melodie od Y.Tiersena na housle a chello...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Každý den, kdy ujdu 20 km.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Moc mě baví pozorovat svoje děti, když usnou. Jak povolí mimické svaly, jsou si rázem strašně podobné navzájem i samy sobě v období, kdy byly ještě mimina.

    Pak mě taky baví pozorovat ptactvo. Slyším zpěv, začnu pátrat a potěší mě, když najdu strůjce. A ta radost, když ho navíc i umím určit.

    A do třetice mě baví pozorovat kytky na balkóně. Jak strašně nenápadně z malého semínka vyroste půlmetrová kytka, jak kvetou, jak povadnou, když je vedro a ožijí, když je zaliju.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    naše "údolí cvrčků" plné vlčích máků...potěšení pro oči i uši..vždycky se s dětmi zastavíme a posloucháme jejich koncert..miluju to :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Když jdu utrhnu si kytku a dávám si ji za ucho
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    hazet sekyrky do vody – placacky vyhodite vzhuru kolmo a date jim rotaci. kdyz spadnou do vody, nesplouchnou. zvlastne se zaseknou s uspokojivym mlasknutim.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Lžička oříškovo-kakaové pomazánky na rohlík a život je hned o něco sladší... XD

    VIDLICKA: DTTO, ale s
    Porter Robinson & Madeon - Shelter (Official Video) (Short Film with A-1 Pictures & Crunchyroll)
    https://www.youtube.com/watch?v=fzQ6gRAEoy0
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    Občas se mi bez důvodu zasekne v hlavě nějáká písnička a přehrává se pořád dokola a dokola.
    Často jsou to jen části hudebních textů pochybné hodnoty, ale sem tam je to i JINÉ.
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Našel jsem v mandarince ještě další mini mandarinku, hned je lepší den :))
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    Miluju ten zvuk při protrhnutí obalu nové instantní kávy lžičkou. Přičichnu si, ta vůně je tak intenzivní. Krásné ráno. :)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    velkou radost mi udelalo, ze mi pridali, a ja tim padem muzu zvednout trvalej prikaz, co posilam na zachranovani opustenejch a tejranejch psu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam