• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LUKAS87: Všechno co jakýmkoliv způsobem hraje... Ty jejich digitální hračky jsou v pohodě - převodníky a tak... ale jakmile to má hrát, tak je to bída...
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    CERMINEK: já kdysi chvilku poslouchal jejich B2031P a přišlo mi to celkem slušný. vím, že to neni žádná audiofilská značka, ale to jsou všechny jejich produkty takovej šunt?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SLOANE: To jsou "Studiové monitory", ty každopádně od Behringeru nebrat. Nebude to hrát. To snad raději nějaké M-Audio http://www.music-city.cz/m-audio-bx5-d2-aktivni-monitor-861.html
    SLOANE
    SLOANE --- ---
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SLOANE: http://www.tipa.eu/cz/reprosoustavy/c-988/ ty Admiraly jsem slyšel a kupodivu hrajou ne velice dobře. Jen mají horší dynamiku, kterou do téhle ceny budou mít asi všechny...
    SLOANE
    SLOANE --- ---
    spíše něco "menšího" myslím že se ta kategorie nazývá "regálovky" :-)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SLOANE: Sloupy nebo něco malého?
    SLOANE
    SLOANE --- ---
    Ahoi-te, chtěl bych trošku poradit..sháním nějaké "lepší" reprobedny k televizi kolem 3000,- kč Měly by to být buď 2.0 nebo 2.1 ..nejlépe bez nutnosti dalšího zesilovače či receiveru ...díky! (využití na filmy+koncerty)
    MATT
    MATT --- ---
    skoda, ze nechces na NZC,to jsem nasel..

    http://ing.javi.cz/elektronika/elektronika_soubory/nzc300.jpg
    Gramofon Tesla NZC 300 návod a schéma.pdf | Ulož.to
    http://uloz.to/xUSCLct/gramofon-tesla-nzc-300-navod-a-schema-pdf
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, kdybyste nekdo vedel kde sehnat navod/schema zapojeni gramofonu Tesla NC 300 byl bych vam vdecen, diky!
    MATT
    MATT --- ---
    BLAMI: nahodou myslim,ze to je pekna nabydka, minimalne ten receiver je za ty penize imho hodne slusnej.. ja za skoro stejny penize kupoval 10 let starej Technics zesilovac... a ten dalkac mi chybi.. ;))
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Zbavuju se za myslim docela rozumnej peniz sady AV recv + sloupovych repro Sony ze stehovacich duvodu. Neni to nic moc dnesniho (zadny tyhlety USBcka ani site), ale ani nic moc prilis vcerejsiho. Nekoho by mohlo oslovit:

    [ OFFERINGNABÍZÍM: A/V Receiver Sony STR-DG510, sloupove repro Sony SS-Fxxxx / Praha / 5000 CZK ]

    Pokud tu nejedete trziste, tak se omlouvam a prosim o smaz.
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    DEIKSAC: o tom uz sem taky uvazoval ale zaroven to neresi to ozvuceni baru jen kavarny a v tu chvili uz sem na to stejne s tim resenim mix + bt


    FURYAN: :) musim uznat ze to by me nenapadlo, mas pravdu a presto to tak neudelam, ale jako napad moc dobry
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FUJI_ITA: Kdyz mas vsude LAN, tak ty draty vyuzij na repraky :) V lowe-endu je drat jako drat, hrat to bude...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    FUJI_ITA: existujou nejaky sitovy playery, nedivil bych se, kdyby byly k mani i nejaky miniveze za prd
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    Ahoj resim ozvuceni baru, kerej je celej po rekonstrukci ale pan projektant zapomel pocitat se zvukem, čili nechci do zdi vrtat kabely a resim bezdrat s tim ze v jedny mistnosti je bar pult obsluha apod. Zde by mel byt zdroj zvuku a reproduktory a ve vedlejsi mistnosti oddelene dvermi (velkymi prosklenymi) je hlavni cast kavarny stolky a pod kde by melo bejt ozvuceni stereo nebo surround.

    Jak by jste to resili?
    napada me do baru malej mix s tim ze na vystupu pro odposlech aktivni repraky a na lince Bt transmiter, vedle Bt reciever se stereo repraky

    Mam vsude Lan sit ale nenasel sem prevodnik lan audio
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SAMGARR: 2x drazsi, ale zase to nekupujes na pul roku, teda asi... :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    FURYAN: Kousek? Myslis ty 2x drazsi?:D Jinak tyhle proflakly "znacky" jako Genius, Logitech, Redstar jsem projel a mnohdy i slysel a nic me nezaujalo:(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SAMGARR: Ty o kousek drazsi Bose dalkac maj...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam