• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DEIKSAC: No od něj mám ty B&W DM 610. On právě do CD přehrávačů moc nedělá :( spíš gramofony a repro.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ten cambridge audio jsme jednou meli v baliku k a sonus faber bednam, stalo to vcetne zesiku asi 1000€ nekde ve villachu a nejak zvlastni dojem to nedelalo, an to ze je to masina za v ty dobe 20k
    DELLAMORTE: no mozna si najddi na aukru, je tam clovek, kterej se tema vecma evidentne zivi a myslim, ze je brnak
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    GL_ST0RM: To je totiž naprd, že tu není nějakej velkej bazar, kde bych si to mohl okoukat a poslechnout... Ten co býval v Praze už zrušili a v Brně a okolí vím jen o jednou a tam nic moc neměli.
    Jinak uvažuju asi jen o těch prvních dvou, jen se mi do toho nechce jít naslepo...
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    DELLAMORTE: srovnáni ti asi neposkytnu, mam CA Azur 640C V2, dal sem za něj 5k se zárukou. 7k bych asi nedal :-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Tak jsem to nějak prolízal a našel jsem následující přehrávače:
    Kenwood DP 7090 za cca 5k
    SONY CDP-XB920 QS taky za 5k
    SONY CDP-X222ES japan za 4k

    nebo kdybych se rozšoupl:
    MARANTZ CD5004 za 7k5
    Cambridge Audio Azur 640C V2 za 7k

    Pokud máte někdo zkušenosti s výše uvedenými modely, rád si je poslechnu. Docela mě zaujal ten Kenwood, kterej má stejný vnitřnosti jako Accuphase 65.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    HERR_FLICK: Už je mám doma a stály mě přesně 8k, s tím že prošly frekvenčním testem a až na pár škrábanců jsou jako nový, akorát ještě pod ně potrebuju stojany.
    A asi bych dal i víc, ten zvuk se mi moc líbí.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    DELLAMORTE: 610 mezi stredne drahejma regalovkama byly fakt dobry, btw za priblizne kolik je muzes mit?
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    DELLAMORTE: dobrá volba! :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    HERR_FLICK: Nakonec jsem se rozhodl, že s CD přehrávačem ještě počkám, zatím vyměním bedny za B&W, ale DM610 a ne 601, zvuk z nich se mi líbil a výkonové mi to naprosto stačí.
    Jinak díky za info, s těmi přehrávači od Sony jste mi otevřeli oči :-)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    OTZ: mam v aute tyhle scan speaky
    Scanspeak 13M 8640 Classic
    http://www.wilmslow-audio.co.uk/scanspeak-13m-8640-classic-671-p.asp
    hrajou vytecne
    desny vlhko, prach a extremni vykyvy teplot zvladaj na jednicku
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    DELLAMORTE: chapu averzi k sony, ale zrovna prehravace rady ES sou za tu cenu co se daj neska sehnat naprostej top, zavirat pred nima oci je blbost

    treba sice starej inzerat, ale jen abys videl
    Hifi inzerce - diskusní klub na Lopuchu
    http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=hifi_inzerce&to=17463
    cdp-xa5es za 11 tacu je stroj, na kerej se jakejkoliv bang a olufsen nesere a mit ho doma fakt neni zadna ostuda, pocitvej kus zeleza

    prehrava vsechno bez odmlouvani v top kvalite
    akorat k nemu odpovidajici bedny urcite nebudou ty "high end" chrastitka B&W
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DEIKSAC: No na tohle jsem se taky koukal, ale chápej ty věci z osmdesátých let maj svoje kouzlo, ten Marrantz mi sloužil přes deset let tak si zaslouží důstojný odchod do důchodu.
    Navíc jsem se bavil s tím manikem co to prodává a je ochotný mi k tomu dělat servis. Jinak tenhle bang je asi třetí co prodává, akorát že tam nechává furt ty samý fotky, tenhle má i optickej výstup i když to je mi k ničemu. Já chtěl jen vědět jestli tady s tím nemá někdo zkušenosti, na co si dát bacha...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Tyhle starý mechaniky jsou robustní a bezva, ale vem si, že to je skoro 30 let starej výrobek, závěsy optiky už mívaj potíže ... fakt hromada peněz za potenciálně problematický veterány
    za prd máš tajhle třeba http://elektro.aukro.cz/philips-cd614-i3175456160.html přičemž to nabízí i prostor pr oladění (časování, výstupní stage ... variant je spousta), tohle taky může bejt fajn drtič http://elektro.aukro.cz/tascam-cd-301-mkii-profesionalni-cd-prehravac-i3179679725.html
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DEIKSAC: Nj. k výrobkům Sony mám silnou averzi :) Díval jsem se, že stejný železo má v sobě Phillips CD 104, tak se přinejhorším budu koukat po něm no...Ale stejně to chci vidět na živo.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DELLAMORTE: ja byc do toho nesel, za stejny penize si myslim sezenes treba espritovej sony a bude hrat lip
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    DELLAMORTE: má tam i jiný pěkný věci a vypadá solidně. kdybych byl z Brna, taky bych se stavil..
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ENGUMAZ: Tak na to prdím, to mě stál skoro ten Marrantz. Borec s tím bangem je z brna, tak se tam zastavím a poslechnu. Píše, že k tomu dělá i podporu, tak uvidím no.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    hmm, to mi technics dělal taky. oprava by byla do 1000 v Modřanech. já si místo toho koupil jinej..
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ENGUMAZ: no právě jsem se koukal, že je to i v archívu... No ten CD65 leckdy nenačte cd, prostě to zašumí a nic, tak je potřeba ho několikrát otevřít, zavřít. Třeba pomůže vyčistit, mě se v tom nechtělo moc hrabat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam