• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SKAFF: Docela by me zajimalo jestli to v tyhle cenovy kategorii bude mit vliv na zvuk.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SKAFF: no ty si děláš prdel, ale já se začínám bát, aby to tak nakonec nedopadlo :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    low end hifi reseni nespravne barevnych beden

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    AUDIAC: Kdosi tady onehdá koupil Canton LE 109 nebo 190 za pět tisíc nebo kolik. Najdi si to a zjisti, jak je spokojenej. Za ty prachy dobrá bedna, ale bude problém ji sehnat v černé.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MACHALIK: praveze jo, takze musim brat ohled i na vzhled.
    myslim, ze je lepsi v tyhle relaci vzit bazar nez novy. holt kdybych mel 200k na aparat, tak si taky vybiram jinak. bohuzel jsem limitovanej timhle rozpoctem. proto jsem i prosil o radu, co v tyhle cenovy hladine vzit.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Uprimnou soustrast. Doufam, ze kdyz zenska do vseho keca, tak ze toho taky aspon pulku plati.
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    AUDIAC: obavam se, ze vybirat bedny z druhe ruky podle barvy a ceny je snad jeste horsi, nez vybirat jen podle ceny :-p
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MATT: no, blondýna to je... :) ale to jsou prostě ženský, ty jsou kolikrát schopný si pustit hudbu z mobilu jen proto, že se jim ho nechce zapojovat do beden. a když si vysní veškerej nábytek v rekonsturovaný cimře, tak když se jim to tam barevně nehodí, tak je průser :)
    MATT
    MATT --- ---
    AUDIAC: tak jí řekni, že bedny se poslouchaj. bedna na kterou se kouká je televize. jestli tohle nechápe tak je blbá blondýna ;)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MATT: hm, to jo, nicméně já potřebuju černý, který jsou minimálně za 12,5k a tyhle jsou měsíc starý. holt kompromis bydlení se ženskou - nejdůležitější je vzhled, i kdyby to nehrálo :)
    MATT
    MATT --- ---
    AUDIAC: na heurece je 1 bedna od 4739,- takže 10kkč za 2 jetý mi přijde moc.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MATT: ne, že bych nechtěl sub, ale ten se mi momentálně nevejde do rozpočtu.
    MATT
    MATT --- ---
    AUDIAC: normálně tu sestavu prodávaj se subem. ono to má jen 100mm basák, takže se nejni moc čemu divit.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    GL_ST0RM: to mě potom taky trochu zarazilo. jsem si říkal, že jsem se asi přehlíd, ale ono to fakt bude od 75Hz. sub nemám, takže by to bylo asi dost naprd. chci to primárně na hudbu, nicméně filmy přes to pojedou taky. tak to asi neni úplně ideál...
    pak mám teda druhou variantu a to tyhle JAMO: http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/jamo/s608/, nebo někde sehnat do desítky Tannoy Mercury V4
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    AUDIAC: 75Hz - 54kHz ? ... sub mas? chces domaci kino a nebo stereo?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem soustavy. mám vybránu kombinaci TANNOY Arena HighLine 500 Tower a receiver Harman/Kardon AVR-132. obojí bazar (repro 11k na hifibazaru a receiver 3,5k aukro). tomu potom nějakou krabičku na bluetooth/airport. je v týhle cenový relaci možná nějaká výrazně lepší kombinace?
    MATT
    MATT --- ---
    Large European Acoustic Facility (LEAF)
    Absurdly Loud Sound System Would Kill You If You Heard It » Synthtopia
    http://www.synthtopia.com/.../2014/01/31/absurdly-loud-sounds-system-would-kill-you-if-you-heard-it/
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    PSYSBEE: Ano, výkon a impedance jsou ok.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, shanim bazarove regalovky mensich rozmeru (k av recieveru Onkyo TX-SR501), doporucite nejaky konkretni typ po kterem se mam shanet?
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    PSYSBEE: bacha na ten výstup bassreflexu dozadu, pokud to má být jak píšeš "k zabudování do stěny" ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam