• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Prodám Sony / Sony CDP XB 930 QS Střibrný - bazar – inzerce a inzeráty | Jaberu – bezpečný prodej a nákup
    http://www.jaberu.cz/inzerat-4801-prodam-sony-sony-cdp-xb-930-qs-stribrny

    Ještě toto, ale to už bude pryč.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MACHALIK: dik. hele a ty 920ky a 940ky jsou stejny kvality? ja bych chtel mechaniku se zavazim prave :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MACHALIK: vsechno skonceny a nova nikde... jinak s tou cenou s tebou souhlasim, ja bych za to dal tak pet az sest tisic, max.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DRAGON: Podle mě 930 má stát do šesti tisíc, spíš pět. 290 EUR není ok...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MACHALIK: no jasny, budu to zkouset dal. je za to cena 290€ ok? mne to prijde docela dost, na to, jak je to stary a v jakym to vetsinou byva stavu..
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DRAGON: Si představuju, že tyhle budou končit tři týdně.
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Muze mi nekdo poradit, kde sehnat cokoli podobne tomuhle:
    Tang Band W2-748SG 2" Full Range Driver | 264-861
    http://www.parts-express.com/tang-band-w2-748sg-2-full-range-driver--264-861
    Vetsina 2" mini driveru ma kolem square flange....ja bych potreboval kulaty.
    Dik.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MACHALIK: dneska posledni na ebay.de skoncil, presne v okamziku, kdy sem chtel prihodit, jako na potvoru :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DRAGON: Toto si myslím, že jsou oni:
    Kontakt
    http://www.studioline.cz/?sec=adv_redaction&r_cat=5&s_cat=12
    Rozhodně P Audio bylo na Husitské.

    Taky už jsem na ně někde četl něco negativního - možná se zkurvili. Jsou to jen bazarníci, musí se to tak brát. Na druhou stranu na CDčku za pár šupů jako je XB-930 se toho moc nepokazí, odejde když tak laser, no. Já bych to koupil na eBay a vysral se na tyhle bazary, ta jejich přidaná hodnota je otazná.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele, ja se v tom hovno vyznam, je to pro me uplne spanelska vesnice.... ale hraje to pekne, ta prenoska je ne tak kvalitni, takze mi prijde, ze vysky jsou takove rozsekane, ale jinak pohoda. Jen ten brum, no.
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    GL_ST0RM: respektive neni cinch jako cinch
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GL_ST0RM: ok, zjistim. jinak ti vubec nerozumim co se mi snazis napsat ze neni rozumny zapojeni (co je MC/MM?) :)

    MATT: jj, je to tenhle dvoujkolik, zkousel sem to urcite prehazovat, furt stejny. Bohuzel :)
    MATT
    MATT --- ---
    připojte do těch beden mobil nebo komp, dejte na nějakou normální hlasitost a pak zapojte ten gramofon, pokud bude hrát výrazně potišejc, tak ten výstup není zesílenej a je to jak píše GL_ST0RM.
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    DRAGON: odbornik nejsem, ale pripojovat MC/MM vystup na linkovej vstup asi nepujde :-) jinak nevim, proc by se existovali MM/MC Phono preampy. Zjisti presny typ gramo.
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: pokud zástrčka nemá díru pro zem (viz obr.), tak jí můžeš do zásuvky zapíchnout ve dvou polohách.

    případně odpojit ten zemnící kolík, ale nevim na který krabici. určitě mě za to spousta lidí ukamenuje ;) ale už mi to párkrát pomohlo, když mi brumil řetězec notebook - zvukovka - mixak - zesik, tak přes zemnící kolík od zdroje k notebooku přetáhnout igeliťák nebo staniol od cigár..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOCKINEZ: jako ze vytahnout snuru ze zasuvky a vratit ji tam obracene? to zni podivne, ale zkusim :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DRAGON: asi mysli otocit vidlici v zasuvce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam