• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    AKA_THE_A:
    tedy 2x70 pri 100% ucinnosti :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    HAWKS: zdroj velikostí odpovídá tak do 4A, což by při 36V dávalo 144W :D
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    AKA_THE_A:
    videl bych to podobne :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    HAWKS: 24-36V...
    Jinak těch 320W total celkem určitě neni RMS ;-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MELOUN:
    no zezadu jsem precetl ze to ma napajeni 24V, a jestlize to dava 2x160W, tak je to 320W/24V a to jeste pri 100% ucinnosti
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    HAWKS: úplně teda nevím jak si k tomu číslu došel(?), ale já to popravdě takhle detailně nesledoval, spíš se ptal na reálné zkušenosti..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MELOUN:
    coze..do 4Ohmu to dava 2x160W..to jakoze z toho zdroje to bere pres 13 A ?
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    KARYSLAV: "high-end" Creative co ma na optice jen 2.0, co je to za nesmysl? Co je to zac?

    Za me bych doporucil koupit 5.1/7.1/1,000,000.1 receiver, treba i z druhe ruky, co ma HDMI vstup. Zvukovku z komplu, pokud teda opravdu na SPDIF je popisovane omezeni, hodit do prdele a zvuk z komplu tahat po HDMI do receiveru. Pak uz vse dalsi pripojit po HDMI do receiveru a budky klasicky napojit tkanickama a zesilovat receiverem. Pokud bys problem se SPDIF vyresil (driver? reinstal? KX driver? ...) tak receiver pripojit optikou.

    Receiver treba tento: http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=2409
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    AKA_THE_A: máš na ten mix/převod nějakej konkrétní tip?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KARYSLAV: doporučil bych mixpult/přepínač, převodník pro optiku->analog a (prozatim) levnej zesík ;-)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Existuje něco jako zesilovač s dobrým poměrem cena/výkon?

    Mám v obyváku počítač u projektoru. V něm jsem měl nějakou hi-end creative zvukárnu, problém je že nemá optickej vstup na 5.1, ale jen 2.0. Zároveň mám od RedStaru 5.1 repráky, který mají jakože zesilovač v sobě. Ale jen na 5.1 vstup a 1x stereo vstup.

    Vzhledme k tomu že si říkám, že bych koupil Playstation nebo tak něco, a chtěl bych to tlačit, bez nutnosti mít zapnutej počítač ve všech kanálech, a třeba i nějakou krabičku na televizi, už si asi fakt ten zesilovač musím koupit.

    Chápu správně že se zesilovačem jsem schopnej tohodle dosáhnout, ne? Vím že bych si měl repráky koupit jiný, ale pro začátek bych nechal tyhle a třeba až se stěhováním to vyměnil. POdstata je - co za zesilovač v rámci tisíců, by jste doporučili? Aby uměl aspoň 3 zařízení na vstupu včetně optickýho?
    BLAF
    BLAF --- ---
    SIOLA: Mno, idealne zesik a 2 pasivni bedny z bazaru :) Pripadne z kategorie aktivnich beden ke kompu bych za sebe doporucil treba http://www.k24.cz/...onika/Periferie_a_komponenty/Microlab_Solo7c_NEW.html?product_code.=GLMISOLO7C2
    Je to asi to nejlepsi, co jsem v dane cenove kategorii slysel...
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    BLAF: nutně ne, poradíš něco jiného?
    BLAF
    BLAF --- ---
    SIOLA: Nebudou :) a potrebujes nutne "studiove monitory"?
    MATT
    MATT --- ---
    MELOUN: nakonec ne, co se mi libil, tak mel signal to noise 75 dB, a pak jsem to prestal resit. momentálně čekám na bamboo radio. ale nejak to budu muset doresit, momentalne mam tri pary beden a jen jeden technics co smrdí elekrolitem, kdyz je dlouho zapnutej..
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Když máš za ň měkké i, troufám si odhadovat, že tam ten háček je jaksi navíc.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Klub duňimilů, aneb jak levně zadunět :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SIOLA: To nebudou :)
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    MACHALIK: Bojim se, že tam nebudou :)
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    MATT: tenhle se mi celkem líbí
    FX-AUDIO- FX1602S Mini 160W x 2 Hi-Fi Bluetooth Digital Amplifier - Black + Silver - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...dio-fx1602s-mini-160w-x-2-hi-fi-bluetooth-digital-amplifier-black-silver-226923

    pořídil sis něco? nebo alespoň sehnal nějáké info?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam