• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: a co ti neprijde jako predrazenej kus plastu? Jak rikam, velmi rada si necham poradit! (cena kol 4 000, iPhone 4s)
    MATT
    MATT --- ---
    ELA: me to prijde jako predrazenej kus plastu. ;)
    ELA
    ELA --- ---
    No dobre, ale mel by nekdo nejaky zajimavy doporuceni nebo mam koupit ten Pioneer? dik
    MATT
    MATT --- ---
    treba si mysleli, ze ho tam chces dockovat ;))
    ELA
    ELA --- ---
    AKA_THE_A: Ten typ na telefonu mel znalosti asi tak jako ja! Kompletne zbytecnej telefonat.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    ELA: zelenáči maj naprosto otřesnou úroveň znalostí prodejců a podpory...
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: Jinak v Alze mi rekli, ze ani jeden nejde propojit s pocitavem:)
    ELA
    ELA --- ---
    JAMES_DICK: Dulezitej detail, doma pouzivame 4s! Takze s touhle Bose stanici mam smulu! Diky
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: Diky
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ELA: jinak jen pro info,kdybys nahodou nevedela, tak lighting konektor maj az iphony 5 a novejsi ;)
    MATT
    MATT --- ---
    ELA: bez BT nepujde prehravat bezdratove. ten bose ma normalni line in s 3.5mm jackem, kterej si muzes zapojit do ceho chces (pocitac, jinej prehravac, ..)
    ELA
    ELA --- ---
    Ahoj,
    nevim, jestli svuj dotaz smeruju spravne, pokud ne, tak me prosim nasmerujte, diky:]

    Rada bych jako darek koupila levnejsi dokovaci stanici pro iPhone. Nemam absolutne tucha o technickych parametrech, tak bych potrebovala poradit. Rozhoduju se mezi http://www.alza.cz/bose-sounddock-xt-bily-tmave-sedy-d2261088.htm a http://www.alza.cz/pioneer-xw-bts3-k-cerna-d413692.htm .
    Vice se priklanim k Bose, ale ten nema Bluetooth, takze chapu-li to spravne, nejde pres nej prehravat hudbu z pocitace? Je v tyhle cenovy skupine nejakej rozdil v kvalite zvuku?

    Diky a znova podotykam, ze temhle vecem absolutne nerozumim, takze tolerujte muj velmi amatersky dotaz:]
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    MATT: To jaký jazyk je?
    MATT
    MATT --- ---
    ... a nevite co jsou vubec zac, ty budejovicky hifi-store? psal jsem jim ještě dotaz na gramec a přišlo mi toto:

    Dobrý den !
    Máme teď v prodejně taky jaký jiný gramofon : Yamaha TT-300, P-320, P-750, Technics SL-D2, SL-D3, SL-5310, SL-BD3, SL-1950.
    Jestli máte zájem na jaký tak dejte nám vědět a pak potom můžeme poslat detailní fotky a ceny na to.
    Jinak jestli budete koupit jako mimo aukro tak můžeme dát ještě 10% slevu z uvedené ceny. Nabízíme ještě 14 dní zkušební dobu na vyzkoušení !
    S pozdravem
    --
    HIFI-STORE
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    PELDA: takovej low-end, ze me to nenapadlo :) dik
    PELDA
    PELDA --- ---
    KCHARI: mne na tohle vzdycky stacilo pripojit kus obycejneho dratu
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tip na nejakou domaci vnitrni antenu k FM tuneru? doted jsme vzdycky meli radio s teleskopickou antenou nebo jsme se pripojovali na antenu co byla na strese. ani jedno tedka u tuneru nemam, tak bych to chtel nejak jednoduse, hezky (pritelkyne by asi nejakou velkou antenu za oknem neocenila) a pokud mozno levne :) vyresit. co jsem projizdel internet, tak lidi tam spis resej, ze chteji chytat signal na 60km a podobny, coz teda vubec nepotrebuju, nebo se daji samozrejme koupit anteny na strechu atd (coz taky nechci), ale naky pekny domaci reseni asi neexistuje. bydlim v centru Prahy, tak predpokladam, ze nic extra velkyho na prijem nepotrebuju.. dik za rady
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    zdárek, měl bych dotaz...

    chtěl bych domu "wireless hifi systém", moje představa a požadavky jsou:

    aby to bylo přes "wifi" a ne bluetooth
    abych to mohl rozvést do dvou pater domu (kvalitu domáci wifi sítě bych zde neřešil)
    abych mohl jednotlivé místnosti (speakery) vypínat zapínat samostatně
    abych ideálně mohl hrát v každé mistnosti něco jiného, nebo si prostě jen vybrat kde má hrát to co chci zrovna hrát
    možnost připojení "audio in" by se samo sebou taky hodila

    Co jsem si tak našel tak, přesně něčemu takovýmu odpovídá SONOS system - zajímalo by mě, zda existuje i nějaká alternativa nebo to je jedinej takhle propracovanej wireless audio system?

    Díky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AKA_THE_A: vsak jasne, o tom zadna

    AB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam