• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    GANBOY:
    aaaa, dik, nekdo se me zastal :D Mam pro to jaksi slabost
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GANBOY: btw mam pocit ze sme pak delali i hloubkovy vyzkum a nepodarilo se nam najit tri stejny bedny a to jich tam meli asi 30-40 :D
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    HAWKS: ja te nahodou i chapu- kdyz mistni brnenskej expert to asi nepochopi...
    pridam jendu zkusenost- cca pred dvema rokama? sem se byl podivat na nejakou tu vetsi loucni techno juchacku a kdyz sem tak prolejzal relativne velky a kvalitne hrajici zvuky (to by asi machalikovi praskla zilka kdyby vedel kolik nektery ty kluci nasypali do svejch zvuku:D) s cistou linkou ze kdyz byla stara deska clovek i to "strachani" po asfaltu slysel proste krasa! nicmene... stejne sem nakonec skoncil u takove enmecke podivnosti slozeny ze starejch trisek- chraplalo to, drevenej zvuk jak svin a stejne sem u tyhle steny zustal i s kolegou z prace (co si rok v anglii setril prachy aby si koupil Funktion One 10kw seticek) a dalsima vytecnikama s rohlikem na ksichtu blazene si uzivajic "retro" zvuku :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ale jinak je tam v zasade i ta romanticka vazba :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    o zlutych kalotech jsem cetl..nekomu vyhovuji nekomu ne
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MACHALIK:
    mam danou zalohu cca tretinu, ja nevim, z me zkusenosti mi ten zvuk vyhovoval, proto jsem si je nasel
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    HAWKS: Bych tu koupi ještě zrušil, je-li ta možnost, protože proč bys v roce 2015 hrál na starý tesly se žlutým vejškáčem, takovej důvod reálně neexistuje, pokud to nebereš jako provozování veterána. A toto zrovna není nějakej dobrej/cennej veterán, jsem ostatně šokován tou cenou.

    Koukni sem: http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=17262 ...a vyhledej si tam "žlut". Celkem nerozumím tomu kroku, leda by sis při songu hraným z těchto beden poprvé zamrdal a měl tím pádem na ně romantickou vazbu.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    DOCKINEZ:
    tyhle bedny znam, byl jsem s nimi spokojen a muzu si je poslechnout nez zaplatim. je v tom i nostalgie, to urcite :) no a pak taky jedna zkusenost, ze kdyz se mi v bednach technics co mam ted v byte pokazil jeden repro, tak jsem se malem podelal nez jsem sehnal nahradu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HAWKS: tak jasne. U nas je desna nostalgie po vsem od Tesly (byt tech vyrobku, ktery za to stojej, zas tolik neni), takovy Krauti se zas muzou podelat ze vseho, co ma logo Lorenz, Valvo nebo Telefunken.

    Co ja uz se na nemecky Ebayi naprodaval nejruznejsich kokotin :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    DOCKINEZ:
    jo, o tom je byznys, vedet kde levne sehnat...

    ale machalik me nahlodal, ty cantony by nekdy staly za zkousku..tak uvidim az me prejde nostalgie
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jarda "vyhrabu ze smetaku za kacku, prodam jako legendu" Krejca? Jo, tak to je skutecne legenda.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MACHALIK:
    nekaz mi radost, hergot :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    HAWKS: No protože každej ten reprák je velice špatnej a ty bedny jako celek jsou tím pádem peklo.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jo, to je nostalgie :)
    jen by me zajimalo, proc jsou ty bedny takove peklo a kazdej reprak spatnej.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    HAWKS: Musí to bejt nostalgie jako trám. Ty bedny jsou peklo, každej boží reprák je špatnej. Ale každopádně už vím, kdo je legendární Jarda Krejca, za to dík :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MACHALIK:
    jo, sem drsnej, kdybych chtel jine, tak jsem si objednal jine.

    TEDDYBEDDY:
    Z ceho usuzujes ze nehraly ani jako nove ? Mel jsi je ?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    HAWKS: To seš teda drsnej :) Za tu cenu jsi pomalu mohl mít nějaký sloupový Cantony:
    canton le (107, 109, 170, 190) | eBay
    http://www.ebay.de/...2C+109%2C+170%2C+190%29&_nkw=canton+le+%28107%2C+109%2C+170%2C+190%29&_sacat=0
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Za 6litrů, 40let starý plesnivý bedny? PS. Ty nehrály ani jako nový.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam