• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MAWRHIS: záleží co máš za komp, třeba dell laptopy z roku 2005 šuměly vydatně, jejich nástupci míň, u toho, co mám na stole z roku 2008 to už v podstatě neni faktor, ale třeba stejně stará toshiba, kterou má přítelkyně, tichá moc neni. Externí zvukovka za pár korun (sound blaster usb) drží hubu úplně

    Bose je dneska víc xicht, marketing a lifestyle nálepka než kvalita bez kompromisů. Top věci v harman koncernu sou furt spíš pod JBL brandem
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: To jiste. Ale i nejlevnejsi Porsche je furt Porsche, ne Dacia :)
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: ona i jedna značka může používat různý kondíky a kvalitu produkce..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Hlavne bacha na "profiky" z lowendu. Nejsem sice velky fanda, ale Bose zvuci i Porsche. Cili technologicka spicka ve svym segmentu. Na domaci pc imo bohate staci nejakej set z Tesca.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MAWRHIS: Dnešní integrované zvukovky zpravidla šumí poměrně málo, slyšet to bývá jen u sluchátek - u tebe/kamaráda to ale může být výjimka. Pokud by to nebyl šum ale spíš tiché bzučení nebo tak, může to být rušením v rozvodech a někdy stačí píchnout to do jiné zásuvky. Jinak Bose samy o sobě určitě šumět můžou, je to celkem předražená značka která šetří na všem co jde, takže mezi nimi a logitechy za 2k nebude (co do kvality vnitřností) rozdíl a šumět může obojí.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MAWRHIS: Zkus to ocekovat na krame. Bose by rozhodne samy od sebe sumet nemely.
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    TEDDYBEDDY: rozumim tomu teda spravne, ze sum neni problem beden ale zvukovyho vystupu PC?(mam totiz pocit, ze bedny sumi i pokud nejsou zapojene do niceho) nejsem zas takovej fajnsmekr abych ocenil nejakou nakladnejsi sestavu, ale ten sum (konkretne u techto beden) je pomerne rusivej i pro me (navzdory tomu, ze jinak ty bedny podle hrajou pekne)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MAWRHIS: Ten sum tam uslysis vzdy, kdyz si k pc poridis lepsi repro nez logitech za 2k. Stejny poblem vyvstane s mp3- na lepsich bednach hned poznas co je to za sracky =》ser na pc a setri na poradnej apec ;)
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Ahoj, vybiram nove reproduktory k pocitaci. Zatim jsou mym favoritem Bose companion 2. slysel jsem je u kamarada a maji pekny zvuk, ale taky v pozadi vzdycky urciyou slysitelnou miru sumu. nemel by nekdo tip na podobne/lepsi reseni ve stejne cenove hladine (+- 100 eur)

    diky
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    cena je 3litry
    MATT
    MATT --- ---
    S_TU_DN_A: jsem mozna trochu prestrelil, ten zesik se na aukru prodal za litr..
    zesilovač SONY TA-AV581 (4966245693) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/zesilovac-sony-ta-av581-i4966245693.html
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    je tam fotka jen satelitu, fotku sloupu jsem vyzadal
    MATT
    MATT --- ---
    S_TU_DN_A: nenašel jsem co jsou zač ty sloupky, ale kolem 5k by mi přišlo asi v pohodě
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    S_TU_DN_A: 18,50,- Kč
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    S_TU_DN_A: Co to je? To vypadá skoro jak nekompletní sada reproduktorů k Sony Mega Coloseum :)
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    cau

    měl by prosím někdo komentář k tomuhle?
    za kolik by to mělo cenu koupit?

    diky předem





    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MACHALIK: Dík. Prověřím jestli by se tím chtěli zaobírat :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DAN_F: Mi dělal opravy vždy pan Havlíček z TVR:

    Petr Havlíček
    TVR Servis
    Mladoboleslavská 73
    19700 Praha 9
    286 892 862
    petr.havlicek@tvr.cz
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Nemáte někdo tip na osvědčený servis vintage hifi, optimálně Praze? :) Potřeboval bych někoho pečlivého a spolehlivého kdo by se mi podíval na Braun CSV 250.
    MATT
    MATT --- ---
    AYOW: imho potřebuješ ještě zesík nebo nějaký aktivní bedny, do tří tisíc nic moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam