• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MACHALIK: ...já to vzdávám...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    AKA_THE_A: A to nějak souvisí, výkon zesilovače a příkon beden? Seš si hodně jistej tím příkonem u beden? Vídáš ho často?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MACHALIK: ptal se jakej příkon, ne konkrétní bednu ani citlivost repráků ani frekvenční charakteristiku ani impedanci, jen max. příkon...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    AKA_THE_A: A bedny mají watty? A kolik?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MACHALIK: praskla žilka?
    Ptal se na wattáž, přestože ji má napsanou ve specifikaci zesilovače, tudíž ta odpověď.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jste se rozhodli zneužít blba, co ničemu nerozumí, nebo co? Znásilnění před obecenstvem?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT:
    MATT: Co to meleš? Jaký malý krabičky? Jaký odpálí? Jak odpálí? Proč odpálí? Jakej výkon bedny ve Wattech? Co to žvaníš?
    AKA_THE_A: Co to žvaníš???
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Borci, co to tady produkujete za strašné pičoviny?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    ENGUMAZ: chceš dunět = kup bedny na stejnej RMS výkon... jestli se umíš krotit, můžeš koupit slabší...
    MATT
    MATT --- ---
    ENGUMAZ: 20 až 200 W ?? záleží jak nahlas chceš poslouchat.. schválně, co ti odpoví ostatní..
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MATT: dík. ještě se tedy zeptám (blbě) přímo - jaký by měl být výkon beden v ideální volbě?
    MATT
    MATT --- ---
    ENGUMAZ: myslel jsem to tak, ze zvlada 4 i 8 ohmovy bedny /nejbeznejsi/ a ma dostatecnej vykon na domaci poslech. pokud k tomu pripojis maly krabicky, tak ty odpalis.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MATT: bez rizika odpálení beden? nebo naopak, aby je ten zesilovač utáhl?
    MATT
    MATT --- ---
    k tomu si mužeš imho koupit cokoli
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    prosím o radu.
    jaké parametry repro jsou vhodné pro zesilovač s těmito parametry?
    http://www.jpeg.cz/images/2015/08/20/ImBx.jpg

    repráky budou v místnosti 4x3 metry a budou na skříních umístěných na delší zdi.

    předem díky.
    MATT
    MATT --- ---
    Gifts For Music Lovers: 9 Great Presents For Music Fans | Lifehacker UK
    http://www.lifehacker.co.uk/2014/11/27/gifts-music-lovers-8-great-presents-music-fans
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    AKA_THE_A: SONY MDR-XD150 - za 5 kilo hodně muziky ;) Mám je do práce, openspace a spokojenost - za tu cenu podle mě lepší nekoupíš. Jsou fakt velké, takže pojmou pohodlně i velké uši a jsou lehké.

    Srovnat můžu třeba s:
    Klipsch S3 - zvuk podobný, Klipsche jsou víc basové.
    AKG 99 - zvuk trošku horší, míň definovaný, více sykavek, ale AKGčka jsou taky dvakrát dražší...
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    Nějakej typ na levnější (asolut strop 1kkč) uzavřený mušle? (žádný špunty, z těch mě bolej uši)
    Potřebuju nějaký sluchadla do práce když se chci soustředit v open-space kanclu...
    Důraz bych asi kladl nejvíc na pohodlí, pak reprodukci (i když v týhle cenový hladině moc rozdílů nebude), stejně to bude na internetový rádia...
    MATT
    MATT --- ---
    From The Wirecutter: The best portable Bluetooth speaker | Ars Technica UK
    http://arstechnica.co.uk/gadgets/2015/02/from-the-wirecutter-the-best-portable-bluetooth-speaker/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam