• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    CROME
    CROME --- ---
    UMIAKI: kdyz mas software neni treba nic zapojovat fyzicky ne?
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    CROME: Chápejte, neřeším software.
    Řeším jak to zapojit fyzicky - jaké kabely kam strčit, aby to fungovalo jak chci...
    CROME
    CROME --- ---
    UMIAKI: a vola se pres pc nebo ten telefon?
    zkusil bych aplikaci typu Total recorder http://www.highcriteria.com/
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    MATT: Musím nahrávat v PC na WebEx.
    MATT
    MATT --- ---
    UMIAKI: kdybys měl android, tak na ten existujou přímo aplikace na nahrávání hovorů.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    Mám dojem, že už jsem to někam sem někdy psal, ale řeším následující problém:

    Potřebuju nahrávat svoje pracovní telefonní meetingy, kterých se zároveň účastním a potřebuju je nahrávat skrytě, přes sluchátka. Potřebuju tedy napojit telefon (nebo Cisco IP softphone), svůj mikrofon (vypínatelný) a počítač, abych mohl na počítači nahrávat zvuk pocházející z telefonu i ode mne z mikráku.
    Nevím, jde to pochopit? Jak to udělat?

    Př.: Zavolám mobilem na naše meeting číslo, připojí se do telefonní konverzace a na PC se připojím do sdílení obrazovky. Potřebuju nahrávat zároveň to, co jde z telefonu, co jde z mikráku, ale aby zvuk šel do sluchátek a ne do repráků.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: PA jsem neuvažoval, tam je to jinak, souhlasím.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: to me jo, ale v PA oblasti (prece jen clovek chce plnit nejaky spl atp), na doma je to burt. Zatizitelnost na bednach at uz na stitku nebo nekde v dokumentaci udavana byva, ale neni to rozhodne udaj, podle kteryho by se clovek mel dvakrat ridit
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Pravdepodobne mluvis o zatizitelnosti. Ano, ta existuje. Udava se u menicu. U cele bedny jsem ji v zivote nevidel. Nikdy by me nenapadlo resit pri nakupu beden zatizitelnost jejich reproduktoru, tebe jo? Nota bene, kdyz predmetnej konec je nejaka 200 W vec. Je to zkratka nesmyslna uvaha.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: téměř na každý bejby, tak nějak to udává hranice bezpečnýho provozu víme?
    ENGUMAZ: zcela nepodstatný kritérium, celý to odvidí od toho, jak moc nahlas chceš poslouchat; to je pak spřažený s citlivostí beden (jak nahlas hrajou vůči dodanýmu výkonu; na citlivou bednu ti může stačit klidne jeden watt, na míň citlivou několik desítek či stovek)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Vidis. A i ta jedina rada, 8 Ohm, je nesmysl - klidne se divej i po 4 ohm. Ostatne tech je vic. Zbytek jsou nahodnej vyber/preference. Az na ten port - a ten opet nesouvisi s tim zesilovacem.

    Moje rada zni: cokoli, co se ti libi. Zesak pojme vsechno. Snad citlivost bys mel chtit treba nad 88 dB. Jinak je to cukrburt.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MACHALIK: ne, nejsou. nebo ty snad vidíš (nebo jsi přímo poskytl) nějaký použitelný rady?
    jediná rada byla těch 8ohmu od kámoše, zbytek jsem si dohledal.
    a v neposlední řadě dám dost na intuici.

    a port dopředu, to je snad logický, když budou u zdi, to mi došlo při prohlížení fotek beden, víš?


    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Wtf? 8 ohm, 2p, regal, port dopredu?To nejsou kriteria, ktery ti nekdo poradil?
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MACHALIK: z jakejch kritérií? já jsem žádný kriteria přece nepsal..
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je ok tip, jen bys mel vedet, ze vubec zadne z tech kriterii nijak nesouvisi s jakymkoli z parametru toho konce. Zkratka preference radce.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    AKA_THE_A: budou to 8ohmový 2pásmový regálovky s bassreflexem dopředu
    favoriti AQ Labrador1, B&W DM-601, WHARFEDALE DIAMOND 9,1, ale musím poslechnout
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ENGUMAZ: Spis by me zajimalo, co ti kdo poradil za paradni rozumy. Pravda je takova, ze ten zesak je parametrove zcela prumernej, a proto k nemu muzes pripojit cokoli. Uplne cokoli. Tak su proste zvedavej.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MACHALIK: proc? abys mohl dát na odiv světu svoje světáctví a všeznalost?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ENGUMAZ: No a to by me fakt zajimalo, po jakych se teda koukat?
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    napsal jsem toto:
    prosím o radu.
    jaké parametry repro jsou vhodné pro zesilovač s těmito parametry?
    http://www.jpeg.cz/images/2015/08/20/ImBx.jpg

    repráky budou v místnosti 4x3 metry a budou na skříních umístěných na delší zdi.

    předem díky.

    ale to už je teď fakt jedno, už vím po jakých se koukat, teď jen aby mi seděli poslechově..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam