• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISMOLESKINE
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    LEON_KOWALSKI: Souhlas! Nikdy jsem neviděl nic lepšího!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NILA: dík, už je objednaný..)
    NILA
    NILA --- ---
    NTR23: absolutne suhlasim s Leon Kowalskim. Doteraz som vzdy mala tyzden/volna strana, teraz prvy krat mam cely tyzden na dvoch stranach a je to uplne nevyhovujuce, lebo si nemas kam pisat poznamky, nemas kam narvat to-do zoznamy a celkovo je na ten jeden den malo miesta. (first world problems:) )
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LEON_KOWALSKI: díky za názor. já ho zkusím vyzkoušet. třeba už se nikdy nevrátím k tomu druhému.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NTR23: já používám ten týden na jedné straně - linky na druhé. Mě osobně to tak víc vyhovuje, do těch linek si píšu věci a úkoly co mám na celý týden, ne na konkrétní den, takže je fuk kdy to udělám, pak si to akorát odškrtávám.
    Uvedu příklad - dejme tomu týden co je výplata na linko stránce udělám tabulku kde si napíšu co mám platit, faktury, atd... Tímhle bych si jinak zaplnil dny. Plus tam mám třeba napsaný že musím koupit baterky do měřáku, zrní pro ptáky, zazálohovat starej pc co je na vyhození a zničit disky atd....


    NTR23
    NTR23 --- ---
    Je nějaký rozdíl v používání těchto dvou rozložení? Nebo je to jen o zvyku, případně osobních preferencích.
    Zatím jsem měl vždy týden na dvoustraně, ale teď bych si koupil limitku se Snoopym a ta má celý týden na jedné straně a volný list na druhé.



    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    nekdo zkusenosti s Evernote notebookem?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NTR23: uzas., nevis jestli se daji sehnat nekde v cr ??
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NTR23: Star Wars mám nelinkovanej zápisník, že bych k němu přidal i 2013 týdenní? :o)

    tenhle je můj
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Nová fotoalba



    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    NTR23: .))

    ..... žena asi zase malej princ .)

    si jeden nevybere .D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    IJACZEK: Snoopy
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    IJACZEK: a už zase nevim, bude to Luke, Yoda, Han nebo Vader? .)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    NTR23: tak to už vim, co chci! .)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Na 2013





    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Dneska jsem dal kolegovi k narozkám 18 měsíční Moleskine weekly notebook (2012 - 2013), vždycky se mu líbily ty moje. No radost velikou měl :o)))
    TENZO
    TENZO --- ---
    MYDRIM: luxor
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    da se nekde koupit skicar v nedeli?
    konkretne kapesni s tema 80 strankama
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    LUCIEN: nějaký travely maj ještě v luxoru v palladiu
    TAPETA
    TAPETA --- ---
    LUCIEN: Ahoj veškerý sortiment mají v penShopu. Tady je odkaz www.penshop.cz mají i prodejnu na Kačerově
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam