• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    FLIPPER73
    FLIPPER73 --- ---
    SKIN: napodobne Hondzo
    SKIN
    SKIN --- ---
    FLIPPER73: vyborne! zdravim Pavle.
    FLIPPER73
    FLIPPER73 --- ---
    cau, hlasim se jako starej vynilovej mazak, gdyby negdo potreboval s necim poradit tak sem tady, pracuju v oboru uz 16 let a lepil sem snad uz vsechno, muzu doporucit nejvhodnejsi folie jak pro vynilovou grfiku tak i tisk a laminaci, pokud jak jsem cetl schanite vectory aut tak mam aktualni vydani 2009, osobky, dodavky, nakladaky, je to v 1:20 EPS, rozmery spolehlive sedej
    SUPAFLY
    SUPAFLY --- ---
    cuz, potreboval bych neco riznout na auta a nejake nazehlovacky, ozve se mi nekdo s herym plotrem? pošta dix
    SHARK
    SHARK --- ---
    SKIN: hmm, no nicmene uz jsem sehnal a uz se na tom zacne pracovat, ale diky
    SKIN
    SKIN --- ---
    SHARK: coz o to, klidne ti to vyrezu, ale postovne ze spanelska asi platit nechces. pokud ano, dej vedet jako barvu folie a rozmery do kterych se ma napis vejit a font kterym bys to chtel
    SHARK
    SHARK --- ---
    Dobry den ve spolek

    mel bych malou prosbu, je tu nekdo kdo mi dokaze vyrezat napis na auto na zadni sklo ???

    byl jsem dneska na Czechpointu a mam docela vystrilene naboje, takze bych potreboval udelat napis.

    "OMLUVTE PROSIM MOU POMALOU JIZDU, JSEM V BODOVE TISNI, DEKUJI"
    SKIN
    SKIN --- ---
    Mam to, stalo me to 34,50€...
    SKIN
    SKIN --- ---
    WAKO: no ja mam naposledy z roku 2003, takze tam GTC neni...

    btw Jicin, tam jsem studoval na SPSE
    WAKO
    WAKO --- ---
    SKIN: chachá no my to máme 15 km v Jičíně no :-D
    SKIN
    SKIN --- ---
    nemate nekdo vehicle outline pro Opel Astra GTC 2007?
    SKIN
    SKIN --- ---
    WAKO: taky ne z netu, ale na netu si najdu info o tom co objednavam, protoze mistni dodavatel je az v Barcelone (cca 1000 km) a delivery service stoji 12 euro, takze radeji si veci nastuduji nez neco koupim, abych to nemusel posilat zpet
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    ..z netu ne e... taktez mistni dodavatele. To byl jen kontakt na moznyho prodejce..
    WAKO
    WAKO --- ---
    to obědnáváte takhle z netu? kolik si toho naložíte abyste s tím mohli nějakou dobu pracovat? ...my to obědnáváme přes místní služby kdykoliv...povětšinou avery a oracal...
    SKIN
    SKIN --- ---
    POLLUX: me slo spis o strukturu te ceny, jak jste prisli k 1000 az 1200 euro? Kolik z toho jsou overheads (najem, telefon, internet, social and health security etc.), kolik je mzda, kolik je investice zpet do businessu...etc.


    POLLUX: jinak ty kontakty od 3M jsem nasel taky, ale cekal jsem trochu lepsi nabidku typu "e-shopu" nebo aspon prehled druhu folii s cenama neco jako ma http://www.grafityp.co.uk (ze to porad srovnavam s touhle firmou :))
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    to je pripad od pripadu jine... Delame celopolepy a tam je cena vesmes urcena podle slozitosti a pak vhodnem materialu. Obvykle cca 1000 - 1200 euro za auto vcetne prace. U dodavek a vetsich aut samozrejme vyssi - podle plochy a slozitosti. Jsme autorizovani realizatori pro 3M Cesko tak ti to muzu zjistit, jestli nebudes rychlejsi.
    Jinac by me zajimalo jak to tam provadis? Uz si tam delsi dobu? A prisels studovat (atd..) nebo vylozene zkusit stesti v tehle branzi? Taky mam totiz v planu neco podobnyho.. V zari jsem byl v New Yorku realizovat design do interieru Ceskeho konzulatu a byla tu nabidka abych to tam zkusil. No radeji bych evropu, ale zajimalo by me jaka je situace v jinych zemich EU..treba zrovna v tom Spanelsku?
    SKIN
    SKIN --- ---
    No tak ECONOMY je ta nejlevnejsi, to je opravdu shit...uz googlim nejakyho zastupitele od 3M, ale nic moc nenachazim...

    Jak stanovujete ceny? Nejaky priklad vypoctu treba a jak je odhadnete predem?
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    SKIN: Jo takhle, ty fungujes ve Spanelsku jo? ..jeeje to se mas ;o) tam jsem vzdycky chtel..delat neco takovyho, ale mel jsem trochu obavy jestli tam po tom je vubec poptavka...
    No heled, jako dodavatele ve Spanelsku ti muzu doporucit treba Spandex: http://www.spandex.com/UK/Spandex/Contact/worldwide.aspx
    mivaji folie Oracal,Orafol, RapidAir (specialne pro dig.potisk a aplikaci na auto)
    Sidlo tam ma i pobocka 3M, Avery, takze kdyz budes hledat jiste najdes lepsiho dodavatele. S Grafitackem mam spis spatny zkusenosti. Uz od "ECONOMY" serie jsou ty folie tvrdy a neforemny...u vyssich serii nevim, ale pochybuji o kvalite.
    Pouzivame hlavne materialy od 3M, Oracal....nekdy Mactac - ti se pomerne dost zlepsili za poslednich par let.
    SKIN
    SKIN --- ---
    POLLUX: grafitack ma nekolik serii, ty nejlevnejsi jsou jak to jen rict... levny, ale se serii 200/300 mam zatim dobre zkusenosti...popravde jeste nevim jak to bude vypadat za 5 let, ale Grafityp jim dava zaruku 7 let...tak snad nebudu muset predelavat nekomu autak :)

    Tady (jih Spanelska) je trochu problem najit spolehliveho dodavatele, ale zkusim zasondovat, kde sehnat neco od 3M nebo Avery

    Znate nekdo znacku Orange? nejake zkusenosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam