• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Vazne potrebuji poradit stoji na tom prace

    Diky
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    MIK23: Jde o to ze to nedelam pro sebe(jkak jsme psal) , ale prpo znamyho a ten pouziva svuj EPScut a ten uz nema sve zastoupeni
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: tak to snad nemyslis vazne ne?roland normalne existuje a vyrabi spickove plotry jak tiskove tak rezaci.jsou to japonci.pro CR ma zsatoupeni firma www.profisign.cz a www.bitcon.cz tak je zkontaktuj a popis problem
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Roland
    MIK23:
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: a jakej mas plotr? rezat jde treba i z corelu
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    MIK23: No jenze vyrobce neboli firma jiz neexistuje tak se shanim po necem trteba i nelegalnim
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: zkontaktuj vyrobce/zastupce toho softwaru.stalo se mi ted neco podobneho s plotrem summa a se softem signlab 8. dodavatel signlabu mi poslal mailem jeden soubor a vse ok
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Zdarec vsem!!
    Skladal jsme svemu znamemu pocitac a deska nemela integrovany paralelni port tak jsme jej dokupoval do PCI a pri zapojeni poltteru spolesne s HASH hardwarovym klicem doslo k tomu z e program EPScut jede stale v demoverzi.

    Nevite cim by to mohlo byt? nebo jaky jiny software by se dal nekde splasit

    Predem diky
    WAKO
    WAKO --- ---
    hmm taky me napadlo, nějak zaimprovizovat, ale o tekutých šroubech jsem ještě neslyšel, to může být cool, díky za tip
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    držátko jsem vyřešil jednoduše...koupiš si kovové kuchynské drřátko, nějaké nenápadné a přilepil jsem ho "tekutým šroubem" nebo také tekuté hřebíky (ve stejné tubě, jako obkladové silikony:-)
    WAKO
    WAKO --- ---
    zdravíčko...

    neměl by někdo tip na ocelové řezací pravítko s nějakou protiskluzovkou a nejlépe držákem? pouze 50 cm...žádný hliník, který se hned obrousí

    ...překvapivě jsem toho zatím moc nenašel

    nejblíž představě je asi tohle:
    Ocelové pravítko 100 cm [1504] - 499,00 Kč : P.J.Novák s.r.o.
    Ocelové pravítko 100 cm [1504] - 499,00 Kč : P.J.Novák s.r.o.
    http://www.pjnovak.cz/ocelove-pravitko-100-cm-p-5917.html
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    Zdravím, potřeboval bych do folie vyřezat jen pár šablon na dvd (cca 3 x A4) . Poradili byste nějakou provozovnu v praze, popřípadě nemáte někdo plotter ?

    Nedělá mi problém zaplatit, ale vzhledem k tomu, že ceny ve studiích jsou nastaveny na velkonákladové / velkoformátové "řezání" což se mi moc do krámu nehodí. Díky moc
    N_I
    N_I --- ---
    zkus eclipse...
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    Zdravím,
    potřebuju dočasně na stavbu vytisknout formát cca 3700 X 8000 mm...žádny extra papír..za 3 týdny se to vyhodí..kolik by to tak mohlo stát, případně kde v Praze mi to vytisknou do 2 dnů max.
    dík
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    N_I: jsem primarne grafik a delam pro pomerne velkou spolecnost, takze je spousta zakazek a kdyz jsou polepovaci vytizeni tak jedu sem tam i lepit. Defakto jsem jak grafik, tak detepak, stejne jako tiskar a polepovac :)
    N_I
    N_I --- ---
    nagasawa---ty to i primo lepis???
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    N_I: prachy jsou nam nastesti fuk, tady se na rozpocet nikdy nehledelo...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    N_I: praveze jsme davali v palladiu na zed pod akvarium mozaiku a polepovaci to nafoukavali horkovzduskou a skvele sedla, ale byla to folie od 3M-8624 za koukam 435,- Prave me zajima transparent varianta. Mno zavolam do Igepy a uvidime co a jak..
    N_I
    N_I --- ---
    huh..dobrej dotaz....

    ty zdi me vubec zajimaj...chtel jsem to delat na celej barak v medee ale kurva ani soukup na to nenasel prachy...
    navic nikdo nebyl schopen udelat grafiku poradnou..:)))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Btw chtel bych se zeptat, neexistuje transparentni zdova folie anebo transparentmaterial kterej si na zed treba s horkovzduskou sedne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam