• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RODRIGO_: na tom mandlu pevnější folii vícekrát neprojedeš protože máš problém se trefit přesně do toho místa kde už jsi byl. Možná to nějaký zvládnou ale mě se to nepodařilo tak jsem nakonec pořídil velkej rovnej plotr.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RODRIGO_: Tohle ti tu folii neprorizne, chce to plotr s rovným stolem, mandl je tak na pismenka.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    RODRIGO_: ještě jsem trochu hledal a řezal bych vlastně nejspíš PP folie a prej to jde říká nějaký forum...
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    má někdo zkušenosti s řezáním tvrdších nelepivých folií? třeba jako folie ze kterych dělaji v ikee ty stínidla apod. jestli není nějaká, co by šla řezat i na plotru. Mám teď možnost pořídit dost za levno jeden model a tak přemýšlím nad využitím. Prej dokáže projet tu trasu i několikirát aby to prořízl
    http://www.plotter.cz/creation-pcut/rezaci-plotter-pcut-cr630/
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ahoj.
    Dovolím si také jeden osobní spam.
    Kdyby tady někdo z Vás v blízké době poptával kolegu, tak sháním práci v Praze v oboru signmakingu. Mám zkušenosti s řezacími i tiskovými plottery, výrobou bannerů, cedulí, potiskem triček, lepením aut, instalacemi atd .
    Více info v poště, díky :)
    MILLA
    MILLA --- ---
    TONS
    TONS --- ---
    Ahoj, poradil by někdo, kde v Praze nakoupit řezací folie za dobrou cenu?
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    dovolim si pratele jeden spam. byla by skoda ten plotr vyhodit
    Tektronix Phaser 600 - voskový plotter - Grafika.cz - vše o počítačové grafice
    http://www.grafika.cz/...o-polygrafii---tiskove-stroje/tektronix-phaser-600-voskovy-plotter-163690cz
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    E2E4: tušim, je to podle nenažranosti prodejce litou sedmiletku v šíři 123cm která kreje o něco líp, nicméně se s líp lěpí, cca od 190 až po 800 /bm a tištěnou od 250 po 1255 /m2.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TRAUMATIX: hele a tusis kolik tak radove stojej jednotlivy varianty ? potrebuju asi do 1 m2 celkem..
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    E2E4: tak bych to viděl na RAL 6017 ale těžko ríct takhle vodmonitoru..co si pujčit v prvních barvách RAL vzorník? Taky je otázkou jestli cheš folii litou a nebo potištěnou. Jestli litou tak hledat u dodavatele ve vzornících..a v opačném případě..photoshop, kapátko a nátisky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Lama dotaz - rád bych si udělal polepy v barvě DB880 (Mercedes Benz - 880 Cactus Green nebo německy Agavengrün), ale nevím jaké barvě RAL to odpovídá, a kdo umí dělat polepovací fólie v téhle barvě?

    Vypadá to nějak takhle: http://www.classicway.de/w123_123/farbcode_880/Mercedes_880-agavengruen-cactus-green.htm nebo http://www.astralsilber.de/farbcodes/880_agavengruen.jpg
    UV_CAT
    UV_CAT --- ---
    Ahoj,
    shanim firmu (nebo jednotlivce), ktera by byla schopna vyrezat z folie polepy (podle dodanych vektorovych dat), ktere budeme realizovat v jedne karlinske kancelari v Praze. Zkouseli jsme ruzny reklamky, ale vzhledem k omezenemu rozpoctu musime vybrat podle ceny. Samotne nalepeni si vyresime sami (nebo za rozumnou cenu je to k diskuzi). Zadarmo to nebude, potrebujeme nekoho, kdo tomu rozumi.

    Nerad poptavam praci timhle zpusobem, ale kdo by byl ochoten o tom diskutovat (pripadne poradit s pomerem rozsah-realizace/cena), muze se mi ozvat do posty, dekuju.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KOFEIN: hlasi se ti akorat ta usb redukce. ktera v systemu vytvori seriovej port a ten si nastavis v aplikaci ze ktery rezes.
    KOFEIN
    KOFEIN --- ---
    Ahoj,
    prosím o radu.
    Mám ploter SUMMA D60 a MAC OSX 10.8.2.
    Plotr se mi nehlásí po připojení přes cann 9pin to USB.
    Řešení? Driver, pluginy,..?

    Děkuji mockrát :)

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FMATEJU: mam cm 0912
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    Nemate nekdo rezaci plotr mimaki?
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    měl by někdo tip na jednoduchý program na řezáni, něco jako CutStudio ale aby měl funkci na automatické seřazení symbolu na folii (jako že nasekam objekty na určenou plochu o jasných rozměrech) a ten program je seřadí / pootáčí s maximálním vykrytím plochy (co nejmenším prořezem)

    pokud taková funkce vůbec existuje (a doufám, že jo) ušetřil bych si bandu práce

    předem díky moc
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    MAARA_CZ: ok, dekuju za info.. ja to zkusim nascannovat primo z budiku.. snad to pujde, jsou strasne domlaceny :(
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    KALLISTO: Ne, tohle podle mě je na překreslení, je to možná rychlejší:-)) Ale i tak práce na 2-3 hodky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam