• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EJCULKASTŠ- HŠ Radlická-co se změní zítra?.)
    STŠ hl.m.Prahy-přežili jste, přežíváte, nebo se chystáte přežít eSTéeŠ??:D Vítejte mezi blázny:)
    rozbalit záhlaví
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    Ahoj, je-li vám 14 - 18 let, mohli byste mi prosím věnovat pár minut času a vyplnit tento dotazník, který se týká vašeho stravování?

    Karenční výživa mladistvých od 14 do 18 let. | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    Karenční výživa mladistvých od 14 do 18 let. | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/karencni-vyziva-mladistvych/

    Byla bych vám moc vděčná, děkuju!
    MATHES23
    MATHES23 --- ---
    trošku nostalgie,,hezká to škola byla dokud byla jěště stš a ne něaká ht..
    FELIS
    FELIS --- ---
    hmmm...predvanocni vyuka, to jakoze se nezkousi, cuci se na filmy nebo v jazykovych hodinach zpivaj koledy :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    no, taky me to prekvapuje
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    trvaj tři dny jo ? :-O
    LOLIPOP
    LOLIPOP --- ---
    20.12. - 22.12. predvánocní výuka – školní vánocní oslavy .)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ja jsem to na tech uzasnejch strankach proste nenasla...
    asi zavolam Hromadovy (Sklenarovy)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ehm...btw...kdy presne je? :)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    na vanocni vystoupeni urcite dorazim:):P
    FELIS
    FELIS --- ---
    EX___BO: no, tak to mozna prijdu :-))))
    EX___BO
    EX___BO --- ---
    FELIS: Vi o tom jen muj komplic :-D Myslim ze to bude pro vsechny prekvapeni:-D
    FELIS
    FELIS --- ---
    EX___BO: mozna pujdu :)
    a co planujes? :D a bude o tom nekdo vedet? Myslim jako nekdo z aktualnich studentu a ucitelu?
    EX___BO
    EX___BO --- ---
    Kdo pujde na vanocni akci? Chystam neplanovane vystoupeni jako nestudent.
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAFO: :DDD
    ale ta byla vzdycky vyborna! Jak nam to jen rikala? :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    TORUG: no, prijedou a jsme temer porad v kontaktu :)
    v pohode...tos nemohl vedet - svet je proste malej a i ta propletenost obrovska :)
    TORUG: hihi :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    FELIS: kazdopadne doufam, ze za to ma leda vareckou pres.... emmmm kozacky...
    TORUG
    TORUG --- ---
    FELIS: tak to sorry ale tohle jsem vubec nevedel... to mi bylo zatajeno :D :D kazdopadne je budu pozdravovat... ale tak stejne ti 20. prijedou do cech :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    TORUG: jj, ja vim, my jsme spolu chodily do tridy (a byla jsem tam nejstarsi v ty tride...no a nez jsem prerusila, tak jsem s ni sedela :))...jdu ji na rozlucku :D...no, vyborne :) ja si to myslela, ze jsi to Ty. Tak to pozdravuj moji segru a Davida ;-) urcite jsi o me uz slysel :D
    TORUG: Rutova jooo? No, to je maso! Kolik za to asi ma? :)
    PAOLO: ja ji mela rada. Nicmene, konflikt jsem s ni mela taky. Ale my jsme to tehdy na sebe vyrvaly :) a pak me ve ctvrtaku, kterej jsem delala na individual psychicky neskutecne podrzela, kdyz me dusil Telinger (boze debil...uci jeste?)
    Ona je proste hodne sva...a vim, ze hodne lidi ji nesnasi a melo/ma z ni bobky a musim ji nechat, ze fakt nauci a kdyz mela svy svetly chvilky, tak s ni byla i neskutecna prdel.
    PAOLO: zachovala bych se stejne, tz. odesla ze tridy.
    TORUG
    TORUG --- ---
    delas si prdel? :D to bych ji pak asi taky neco rekl... :)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TORUG: aspoň že tak...když sme jí dostali ve třeťáku na češtinu, věděl sem že bude problem...kdo mě zná ví, že sem byl v hodinách hodnej jak mílius, takže její antypatie ke mně se rozrostly myslim jen ve chvíli, kdy se pozastavila nad celkovým dojmem mé osoby...možná měla komplex z toho, že sem byl vyšší i ve chvíli, kdy ona byla na podpatkách (stejně jako šefránková měla komplex z toho že sem měl vždy delší vlasy než ona), holt asi přemejšlely stejně,nebo si to nedokážu jinak vysvětlit...každopádně mě nechala prolézt z češtiny jen tak tak, a stejně se jí to moc nelíbilo a ve čtvrťáku to vyvrcholila tim, že mě nechala postavit před celou třidou a řekla : "vidíte všichni tu osobu? neberte si z ní příklad, poněvadž přesně takhle nemá vypadat student maturitního ročníku"...takže sem se sebral, a odešel z hodiny....se slovy že tohle fak nebudu poslouchat....tenkrát z toho bylo docela haló...ještě že sme měli za třídní hamplovou a ta samozřejmě stála při mě :)) ale růtovou už nechci nikdy víc vidět...pač bych jí musel asi srazit ze schodů :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam