• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EJCULKASTŠ- HŠ Radlická-co se změní zítra?.)
    TORUG
    TORUG --- ---
    FELIS: jj to jsem ja... Kaca prileti 24.
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAFO: par postarsich nemcu bych chtela videt... :D

    a jako jak ten hotel funguje, kdo se o nej stara, kdo je reditel, kdo dela provozni, kdo je manager?
    FELIS
    FELIS --- ---
    TORUG: a to ses Ty, co znas Kacu Matejkovou? A do Austrosky jsi odjel pomerne nedavno...
    TORUG
    TORUG --- ---
    par paru postarsich nemcu... tak ted si zabil :D :D netocili tam nejaky veci? :D
    kazdopadne na rozloucenou... trochu trida masochistu mi prijde :D :D
    ale jak se ma Ludmilka to by me docela zajimalo.. to byla dobra uca.. :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    a uz tam byli nejaky hosti? :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    radsi jsem pred tim vsim utekl do australie :))
    TORUG
    TORUG --- ---
    ja muzu za sebe rict ze ty pokoje videt nechci... uz tak me bolela branice :D :D
    ceny jsou hodne vostry... kveten 08 byl spravnej cas na to vypadnout :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    btw mate nekdo nekde fotky tech pokoju? :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    TORUG: :D ja i ID BOUKYNA jsme se bavily taky :D
    ...a pak co nas rozsekalo jsou ceny
    PROBOHA! KOlika hvezdickovy hotel to je?
    Ad logo: to delal kdo? At se na me nezlobi, ale to je jak kdyby to udelali v 90. letech a to jeste hodne na zacatku. Vubec nevyuzili moderni postupy
    ...no, jeste ze jsme maturovaly ve sk.r. 08/09. Muzu se nad tim pozastavit, ale uz se me/nas to netyka :D a hezky vzpominky muzou zustat, tam kde jsou :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    Ja kdyz jsem naposled koukal na stranky HS tak jsem se naaaaramne pobavil u informacnim pdf ohledne hotelu Matura.... ta anglicka cast je fakt hodne hodne vtipna.... Zajimalo by me ktera profesorka anglictiny delala korekturu... pocitam, ze Komarkova :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    koukam, tady to zije!
    tak co deti? Jak se tesite na dalsi skolni rok :)
    teda me se to smeje, ja se chystam po rocni pauze na VOS, ale vzpominka na STS (HS) ve me zustava jako na nejlepsi stredni, na kterou jsem chodila :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    please help - do kdy (datum je velmi rozhodujici) se podavaji prihlasky na VS?
    LA_RUMPET
    LA_RUMPET --- ---
    RETUSHE: no, zas tak příšerný to nebylo
    ale jako, že bych na to dostala chuť to fakt ne :)
    dneska jsme koukali na to pošahaný video o mích. nápojích. z roku raz dva. hrozný chyby tam dělali, nasmáli jsme se fakt hodně
    nejlepší byl pan jaroslav :D
    LA_RUMPET
    LA_RUMPET --- ---
    RETUSHE: my jsme z toho chtěli dělat marinádu na maso ;)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    FELIS: dobře ty:) congratulations...mě růtová málem nechala ve třeťáku proletět...měla mě holt hodně ráda...stejně jako já jí....bitch :D taky diktovaly no...ale bohužel jen anglinu a češtinu... :/
    FELIS
    FELIS --- ---
    PAOLO: u maturity myslis: tri 2 a dve 1 :-). Obor odevnictvi. A jestli nekdo budete maturovat s Rutovou ci Hromadovou, tak se prestante bat, pac hodne pomahaj. Sice otravujou predtim, obvzlaste Rutova na to ma snad certifikat, ale pak na potitku mi vsechno nadiktovala (vse z mluvnice a Ty co nevedely, tak jim pomohla i s literaturou) a odesla jsem s 2 ;-). No ale neco snad budete muset umet :-)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    a jak si dopadla vubec? :) obor...?
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAFO: pac me nechteli v Holesovicich, pak me vzali na STS a byli nadseny....a muzu rict, ze to byla nejlepsi skola na ktere jsem kdy byla. A ze muzu s cim srovnavat :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ZITRA JE DEN "D". Po 8mi letech maturita :-). Ne, opravdu jsem 8 let nebyla na tehle skole, tohle jest ma treti ;-)
    JAMIE
    JAMIE --- ---
    já jen... tohle mi doma leželo na disku

    http://img115.imageshack.us/img115/9140/st2005030.jpg

    ale zrovna aktuální to není :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam