• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EJCULKASTŠ- HŠ Radlická-co se změní zítra?.)
    FELIS
    FELIS --- ---
    btw mate nekdo nekde fotky tech pokoju? :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    TORUG: :D ja i ID BOUKYNA jsme se bavily taky :D
    ...a pak co nas rozsekalo jsou ceny
    PROBOHA! KOlika hvezdickovy hotel to je?
    Ad logo: to delal kdo? At se na me nezlobi, ale to je jak kdyby to udelali v 90. letech a to jeste hodne na zacatku. Vubec nevyuzili moderni postupy
    ...no, jeste ze jsme maturovaly ve sk.r. 08/09. Muzu se nad tim pozastavit, ale uz se me/nas to netyka :D a hezky vzpominky muzou zustat, tam kde jsou :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    Ja kdyz jsem naposled koukal na stranky HS tak jsem se naaaaramne pobavil u informacnim pdf ohledne hotelu Matura.... ta anglicka cast je fakt hodne hodne vtipna.... Zajimalo by me ktera profesorka anglictiny delala korekturu... pocitam, ze Komarkova :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    koukam, tady to zije!
    tak co deti? Jak se tesite na dalsi skolni rok :)
    teda me se to smeje, ja se chystam po rocni pauze na VOS, ale vzpominka na STS (HS) ve me zustava jako na nejlepsi stredni, na kterou jsem chodila :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    please help - do kdy (datum je velmi rozhodujici) se podavaji prihlasky na VS?
    LA_RUMPET
    LA_RUMPET --- ---
    RETUSHE: no, zas tak příšerný to nebylo
    ale jako, že bych na to dostala chuť to fakt ne :)
    dneska jsme koukali na to pošahaný video o mích. nápojích. z roku raz dva. hrozný chyby tam dělali, nasmáli jsme se fakt hodně
    nejlepší byl pan jaroslav :D
    LA_RUMPET
    LA_RUMPET --- ---
    RETUSHE: my jsme z toho chtěli dělat marinádu na maso ;)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    FELIS: dobře ty:) congratulations...mě růtová málem nechala ve třeťáku proletět...měla mě holt hodně ráda...stejně jako já jí....bitch :D taky diktovaly no...ale bohužel jen anglinu a češtinu... :/
    FELIS
    FELIS --- ---
    PAOLO: u maturity myslis: tri 2 a dve 1 :-). Obor odevnictvi. A jestli nekdo budete maturovat s Rutovou ci Hromadovou, tak se prestante bat, pac hodne pomahaj. Sice otravujou predtim, obvzlaste Rutova na to ma snad certifikat, ale pak na potitku mi vsechno nadiktovala (vse z mluvnice a Ty co nevedely, tak jim pomohla i s literaturou) a odesla jsem s 2 ;-). No ale neco snad budete muset umet :-)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    a jak si dopadla vubec? :) obor...?
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAFO: pac me nechteli v Holesovicich, pak me vzali na STS a byli nadseny....a muzu rict, ze to byla nejlepsi skola na ktere jsem kdy byla. A ze muzu s cim srovnavat :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ZITRA JE DEN "D". Po 8mi letech maturita :-). Ne, opravdu jsem 8 let nebyla na tehle skole, tohle jest ma treti ;-)
    JAMIE
    JAMIE --- ---
    já jen... tohle mi doma leželo na disku

    http://img115.imageshack.us/img115/9140/st2005030.jpg

    ale zrovna aktuální to není :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    este aby s malym :))
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TORUG: wohoow...elita s velkym E :D
    TORUG
    TORUG --- ---
    no ja se chtel podivat na letosni slavnosti a kdyz jsem volal Jane Nulickovy jestli tam jeste jsou (okolo 4 hodiny odpoledne) rekla mi ze uz to zkoncilo.... proste Elita uz odesla a neni duvod na naky velky hogofogo :D
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    by mě spíš zajímalo co kantoři a tak...byl sem tam o vanocich 2007 naposledy :/
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TORUG: tsi voe...tak když sou ted rok od roku hloupější studenti a o to víc chlastaj :) tak je jasny že to nedávaj...proč by se snažila...njn...a já si ten nástup tak dával, tak sem překecával třídní abych tam nemusel trávit další hodinu a půl s nima...a ona právě hamplová udělala chybu, že mě tehdy pustila během toho nácviku na něaký drinky a na brčko...pač sem se vratil po dvou brkach a asi pěti kuba libre a fak sem netušil kam se hnout .. :D fak šmuc :)
    TORUG
    TORUG --- ---
    hehehe to jo.. slysel jsem ze Jarosova na letosek ani nenacvicovala zadnou choreografii... to bude nuda vis co... je nejlepsi se koukat na ty lidi jak si horko tezko vozraly jak dogy snazej vzpomenout kam maj na tom place jit a co tam maj udelat :D
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    ...tak to si koty jen těžko vybere....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam