• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    The Burrowers - http://www.csfd.cz/film/244729-burrowers-the/ Prijemna smesice zanru a prekvapeni. Na zacatku jsem sledoval western, potom se mi zdalo, ze sleduji thiller nebo horor a na zaver jsem si nebyl jisty, jestli to nebylo nahodou scifi. Burrowersy bych do cestiny prelozil jako zavrtniky.
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    "Č"au lidi, viděli jste filmy Bunkr smrti nebo Ruiny? Pokud ne, tak doporučuji ;-)
    CORDELL
    CORDELL --- ---
    OMIKK:je to good zawer wotech carodejnicich Dario Argento je super:)
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    DAVID22: dvd pujcovna, prodejna filmu nebo na internetu...moznosti je hodne
    DAVID22
    DAVID22 --- ---
    nevite kde bych mohl sehnat film Kruh (2002) ? Diky
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    OMIKK: doufam ze to nebyla krev, ale nejaka nahrazka :)
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    WTG
    WTG --- ---
    tudle stranku neznate?

    http://livingdead-horror.blogspot.com/

    moc dobra :)
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    Dod sno jsem videl, ale takova bomba to zase neni. Bylo tam ovsem nekolik zajimavych zaberu - slanovani na strevech, umlaceni krkavci matky o strom, granat.
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    Tluczhuba: Skus Dead set 5 dilnej britskej miniserial, hodne dobra zombiarna a satira na Big brothera....
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    Tento zombie horor vypada dost zajimave i jeho homepage: http://www.dodsno.no/
    Pokrik v taileru - ein zwei die ;)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    TIMEISNEAR: Spíš mně dost nesedí snaha o deklasování hororu na brutálně násilný filmy. Což je přesně moment, kdy horor budu posuzovat podle úrovně brutality. Je trochu jako říct že všechno, v čem hrají housle, je vážná hudba.
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    LAS: No kazdopadne to ma tri dily, a da se to jednoduse sehnat na torrentu, na dvd vysla zatim jen jednicka takze nic jineho nezbyva...
    LAS
    LAS --- ---
    TIMEISNEAR: skvele, diky! no pamatuju si, ze po ty scene sem byl poslan okamzite do postele:-)
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    FOSSY: Souhlasim jen s malym detailem ze preci jen jeden hororovy zanr je na obycejnem nasili zalozen a to Japan shock anebo Explotion, takovy Konkurs od Takeshiho Mike sice neni strasidelny doslova jako kdejaky horor ale nazvat to thrillerem to by asi taky nebylo uplne ono....
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    Nebyla to holka ale kluk a jedna se o film Poltergeist 2, vzhledem k tomu ze jsem rovnatka taky mel, nebyla to zrovna moje nejoblibenejsi scena, originalita se vsak nezapre...
    LAS
    LAS --- ---
    z detstvi si pamatuju, jak sem se v noci probudil a sel do obyvaku za rodicema, ktery zrovna koukali na televizi, kde probihala scena jak si naka holka cca 12let v koupelne cisti zuby, koukne myslim do zrcadla, a v tu chvili ji zacnou rovnatka obrustat hlavu. chtel bych ten film sehnat. nevite nekdo o co se jedna? diky!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    GABBIANO: Ech, projeď si celou diskuzi a třeba to pobereš :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam