• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKGames on facebook - co hrajete a jak Vam to jde?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HONZIK96: v mnoha klubech funguje aktualizace na "heslo", pripadne jak pise MIMISEKU, kazdy by mohl mit prava na upravu nastenky :)

    popremyslim jeste nad zpusobem vypisu a nad temi pravy :)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    WOJTISHEK: uživilo, a ti kdo hledají sousedy by tu měli všechny pěkně v seznamu.. a aktualizovat by se mohl každý sám, když nastavíš práva.
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    WOJTISHEK: a stále bys to aktualizoval? ;-)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    hmmm...co takhle ze bych vytvoril nastenku se seznamem her a seznamem lidi, kdo je na jakem lvlu?

    uzivilo by se? :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    Bola - lv. 16
    Social City - lv. 30
    Cafe World - lv. 69
    Happy Aquarium - lv. 48
    Towner - lv. 23
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Ahoj všem hráčům!

    Farmville - lv. 40
    Treasure Isle - lv. 79
    Cafe World - lv. 46
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    CRUEL_ELLEGAN: silena navykovka, od toho se da jen stezi odlepit :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    CRUEL_ELLEGAN: jsem to ted par dnu zkousel, jako staveni balicku pekny, ale na to, ze souboje nemuzu nijak ovlivnit, trvaj na muj vkus strasne dlouho.
    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---

    http://www.facebook.com/Warstorm

    takova jedna karetni ...





    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---
    ELDERIK: hral sem ..celkem pekny pak sem zacal s warstormem a ten me chyt zatim nejvic
    PUREHC
    PUREHC --- ---
    kdyby jste potrebovali vysokej lvl v mafia wars do top 5 tak /w me do posty lvl 701. :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ZONICEK: slusne receno ti je mastery sign uplne na hovno :) Zabira to misto a jediny, co to dela, tak ze ostatni vedi, zes to dotahnul az na mastery treti hvezdicky. To ani nemusis mit, protoze se to da poznat tak, ze kdyz mas nepohonojeny pole, tak ze tam je robustnejsi vypestovana plodina nebo kytka :) Jediny co na tom je dobryho tak asi to, ze to muzes prodat za par kacek, sice ne za hodne, ale jsou to taky prachy :)
    ALL: Jinak, co se tyce farmy, tak jsem konecne dal 70. level a uz si muzu uzivat farmville duchodu :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ZONICEK: mastery sign je mam dojem jen na ozdobu. ale kdyz mas mastery, tak za danou rostlinu dostavas pri sklizeni obcas XP navic.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Pls. a k čemu je ve farmville ten Mastery sign za 3 hvězdičky u nějaké plodiny ?
    Jsem si to dal do pole, ale je to jenom na ozdobu, nebo to něco dělá ? díky
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Hraje někdo Battle Stations?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nehladate niekto susedov na Country life? :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ZONICEK: me se tam objevili treba az po mesici, fakt asi zavisi na mnoha nahodnych promenych, nez se to k tobe dostane :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    to je zavislost ta country life
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    HOCH:
    JJ... tam jsem je ale taky neviděl... Už je tam mám, ale trvalo to přes den :(
    HOCH
    HOCH --- ---
    ZONICEK: obcas to zlobi, ale myslim si, ze i kdyz das neighboor request, tak to chvili trva ale i tak on sam musi najet do zalozky my neighboors vedle zalozky play a tam si te pridat pomoci moznosti add neighboor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam