• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jediny pouzitelny rolexy ;)



    RENDALF
    RENDALF --- ---
    rolexky jedine zlaty:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: presne tak, rolexky jsou ekl :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Ahoj tak zítra jdu pro trasery . - Kdyby někdo chtěl prodám svoje Timexy T49799 v dobrém stavu - se zárukou. )

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STEELLL: mně se rolexky obecně nějak zvlášť nelíbí, takže ani tyhle moc ne, nemůžu za to...
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    ELDERIK: vcera jsem to tam hledal, nakonec jsem se dostal az ke zvonku, ale dneska jsem se docetl, ze nezvoni... Kazdopadne kdybyste to nekdo hledali, je to primo naproti vchodu do restaurace Na Delostrilnach.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    radsi bondovky ;)
    DOT
    DOT --- ---
    STEELLL:
    rozhodne ne :)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    TWISTRABBIT: Zkus kliknout na kontaktní informace :

    Praha - prodejna
    Otevírací doba Po-Pá 11-19h - na místě a v okolních ulicích se dá bez problémů parkovat.

    ChronoShop
    Na Dělostřílnách 4
    16200 Praha 6


    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    1.6.2011 - V průběhu června bude otevřena kamenná prodejna ChronoShop v Praze

    kde kde kde???
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    TANTRAMAN: to je nesrovnatelny. IWC maj jeste porad alespon u lepsich modelu velkej podil rucni vyroby, delaj i vlastni strojky ne ze jen montujou ETY, maj v portfoliu hodne komplikaci atp. Tagy sice delaj hodne zajimavy novoty, napr monaco V4 nebo jak se to menovalo, ale prakticky je neprodavaj resp. udelaj 200 prototypu a slus a spis fungujou jen na podporu brandu / modelu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TANTRAMAN: teda srovnavat (myslim designove) Tagy a IWC, to mi neprijde moc moudre... to spis treba IWC a Longinese, mne prijde, ze Tag Heuer je spis sportovnejsi styl. Kazdopadne mas bohuzel pravdu, nejlevnejsi Portuguese za 3500 EUR :/
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    koukam na IWC a 100k zadna cena.
    v tom jsou Heuer priznivejsi se stejne libivym designem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUTIL_TIM: objednej si z IWC jejich katalog, to je tak genialni cteni, az to neni pekny :)
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    nepoznáte náhodou nejakú podarenú knížku o hodinových strojkoch? kľudne aj niečo odbornejšie, rád by som sa o nich niečo viac dozvedel.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELDERIK: mne se libej :) tohle ja zase rad :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ELDERIK: tydle ne, jsou preplacany.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Tak se ještě dostaly do hry tyhle :-D

    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    ELDERIK: z tých mi najviac sedia asi 61928 AA01
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Brměnskym Hanákem?? Ceny, kvalita práce .... podle všeho to bude můj autorizovaný servis :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam