• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SandY 5900 - prej moc zářily .)) http://www.50717.com/us/sandy-184-1984.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    .)) jj oproti luminiscencnim pasivnim naterum lahoda . fakt az tu bude kamos s fotakem co ma iso 100 000 tak to nafotim. spokojenost je slaby slovo
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DRAGON: jasny, jsem si jenom tak brblal pro sebe ,)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAGASAWA: to vubec neber jako reakci na tebe ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DRAGON: ty jsou nadherny, o tom zadna, ale potrebuju, aby byly hlavne i v noci funkcni a kvalitne nasvetleny, coz mi ten radioaktivni sajrajt, pro pristich 20 let, diky polocasu rozpadu, zarucuje idealne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: stoji 3mil rupii, coz je asi 6 tisic, znacku si bohuzel nepamatuju :( ale bylo to v surf shopu, tak tipuju ze to bude nejaka sportovni znacka, u tri hodin je schovane logo, treba to nekdo poznate :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: pěkný pěkný a znacka ci cenA ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    cely cerny, ty svetly mista sou jen odrazy svetel, komplet v cerny matny, nikde ostry hrany (ani budiky) vsechno zakulaceny prechody, proste nadherny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja nemusim moc takovy ty moderni designovy hodinky, ale vcera sem objevil jedny, ktery se mi fakt moc libi... naprosto nic na nich, krasa :)


    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: a spokojenost . letel sem za hodinářem jak blázen a jeste sem tam byl 30 minut po zaviracce - v Praze hodinařství Wildt. a vzal sem je . Chtěl jsem Code Blue ale to podsvícení je opravdu viditelne slabší a hodinky jsou menší v průměru - a proto 6600 . jedu ted na vodu a do prirody tak testnem co daj , hlavně ten pásek NATO strap mám jištění hodinek protí vyvlíknutí atd atd . - přesně to co jsem hledal
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEITHHSTER: diky za info, kazdopadne tech 30 metru je pro moje ptoreby tak nejak dostacujicich, pokud neodejsou v peti metrech, tak budu spokojenej. na foto se tesim, 6600 vypadaji fantasticky
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: no tricium neznám :) chtel sem je taky - po tom co jsem nasel na chronomagu blog kde se rozepsaly i vodotesnosti 30 m - je ot na snorchlování a plavání - maj na to iso -. ale na mě jsou moc malý .)

    mám ted p6600 koupil sem novej pásek a jako lahoda . nemám dobrej fotak tak pozdeji .)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    Chtel jsem se zeptat, jestli tu nekdo nema osobni zkusenost s Traser 5900 Type 3 - jsou sice nejlevnejsi v serii, ale to neni zase tak dulezity. Potrebuju tricium a praveze se mi po strance designu pomerne dost libi.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    ok, diky
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    RENDALF: na seika v prase jedine tenhle chlapik, je fakt sikovnej!
    Hodinář - opravář ze Zlatnictví Janka, Praha 8 Florenc, hodinky | Marek Frýdl - Hodinářství
    http://firma.sluzby.cz/hodinarstvi-hodinar-opravar-praha-frydl
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    skoro se bojim aby to slo opravit, pac to uz je fakt hodne
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    nekdo tu nedavno resil nejakyho opravare na sieka v praze, nemuzu to ale kupodivu najit:) nevedel by nekdo? predchazeji se mi za minutu o 5 vterin sakra:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    muj limit sou jaegery..ty az si jednou koupim tak vejs jit nemusim a ani nechci..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam