• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: Ted jen doufat, ze jsou lip prilepeny nez ty na mych Marathonech, a ze neodpadnouu, az ti nekdy hodinky spadnou na tvrdsi podlozku :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    63 tritiovejch trubek ..


















































    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Tak taky dám obrázek mojich hodinek (omluvte kvalitu, bylo to focené mobilem)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ooo NICE !

    Sondermodelle · TIEFSEE GMT 100 ATM black Limited Edition 111 St. - Steinhart Watches
    http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&artnr=288&Sel_ID=22#288
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---

    ‪Luminox Deep Dive Automatic 1503 - review by CountShop‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=rsjrtdT0r7g&NR=1
    MEOW
    MEOW --- ---
    SUPERMARIO: ale ted nebudete mit stejny hodinky s Tomasem!!!

    a ja mam taky novy a jsou to sunty a staly trista! [ MEOW @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ] /abych nebyla uplne OT/
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    je to zvláštní ale až začnou vyrábět tak silný osičky aby to vydrželo mlácení palice do železa- tak je beru, jinak nee . stačilo 250 . Je pravda že je pak necejtíš až do chvíle než začneš něco dělat , ale asi jako co - a jak kdo ..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    moje mají 300g..za zacatku trochu nezvyk, ale ted uz je ani necitim... :) (nixon the murf)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUPERMARIO: mě to zajímalo kvůli tomu pásku , vypadá těžce
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KEITHHSTER: taky me to zajimalo, ale nasel sem vahu jen u nejakejch cinskej replik 150g - http://bit.ly/pAa7lA v tohle kalibru na kaucukovim tahu muzu srovnat s hamilton xwind a oproti nim sou o hodne lehci.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: hmm to by byly proklatě nízko :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: je tam neco o 26 uncich, ale to se mi zda strasne moc.. tak to asi nebude ono..:( (jedna unce je neco okolo 30gramu...)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUPERMARIO: prosimte asi sem jantar ale ani v tom manualu sem se nedočetl nic o váze ?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ZARA: jj já sem obecne pro vsechny hodinexy , ale moje trasery me cim dal vic bavej .)
    ZARA
    ZARA --- ---
    KEITHHSTER: boze tie omega constellation megasonic, mnam
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    BRUISE: sestra je třeba na ně alergická, zpotí se jí pod tím ruka a má vyrážku, takže nejideálnější by samozřejmě bylo to zkusit na delší nošení, abys věděla (spousta těch řemínků se ale naopak dělá z nějaké protialergení gumy)
    MALER
    MALER --- ---
    JOPS: cca 6500 USD se daj sehnat
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    JOPS: nn tyhle sou jiny, je to jen cerna. Blbe se to foti...

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUPERMARIO: hezkypekne!
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Chci si koupit hodinky a casto mi nechavaji zkouset keramické, to je nejaky hit ted?. A jeste nejlip s pryzovym paskem, ktery je pry kvalitnejsi nez kozeny, ktery se muze casem "polamat". Ma nekdo zkusenosti s tim pryzovym reminkem? Neni neprijemny na ruce? Porad mi to pripomina takove ty zlute naramky proti rakovine, nebo co to tehdy bylo..
    A tento cifernik je kraaasny!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam