• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MALER
    MALER --- ---
    AQUARIUS: Aha, tak konkretne myslim P6504 Traser Black Storm Pro. Ale uz jsem mezitim se presvedcil na 6506 Commander, jsou titanove a maji rovnou nato strap. ale nejsou :(.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    MALER: 6504 jsou Nautic? Ty mam. Mam pomerne malou ruku, takze ten standardni gumovej remen mam zapnutej na posledni dirku a stejne to nesedi uplne podle mejch predstav... O NATO strapu velmi vazne uvazuju.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: uz jsem to psal nize. Hodinarstvi Wildt u Andela. Prijemnej chlapek a koukal sem ze i na chronomagu ma dobry reference. .
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    netusite nekdo co to je za hodinky?


    MALER
    MALER --- ---
    KEITHHSTER: A kde si je koupil?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: no nevypadaly spatne , ale tenhele styl me uz moc nebere. Ja sem ted spokojenej jak nikdy.:D
    MALER
    MALER --- ---
    KEITHHSTER: Péčkovej? Aha, peckovej, jako skvelej :D neboj, 6602 me neberou, ja obecne nerad komplikace :). Takze sem rad ze sem si vybral neco jinyho nez ty slevneny supersporty :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: presne tak si to taky predstavuji ..:)


    MALER: hele ja te chapu ale pochop mne . Ty sis jako ja nekoupil novy hodinky a za ani ne tejden si neobjevil trasery :):)
    kazdopadne chci jit do navigatoru nekdy v budoucnu a nebo jestli neudelaj nejakej dalsi model jako treba ted P6602 extreme sport - na to se nedivej nebo te jeste budu mit nastarosti :X ( nechali je prejetst 60 tunovym tankem) no nic ja sem taky zabouchnutej .

    P.s k NATO strap . Je peckovej . Neveril sem ale jeste sem si koupil jeden do zalohy. Ma to hodne vyhod - je prodysnej a nemusis sundavat stezejky abys ho nandal . Kdyz urves jednu stezejku hodinky ti neupadnou . Lahoda

    MALER
    MALER --- ---
    Ma tady nekdo zkusenosti s Trasery? Sem se do nich asi zakoukal... :) tak resim ktery vzit zatim jsem skoncil na Traser 6504 s tim ze je dam na nato strap. ciselnik u 6506 se mi libi vic, ale stve me ze sou stribrny, pac sou titanovy, ja bych raci cely cerny.


    KEITHHSTER: Mimochodem fakt te nemam rad :) dokud si nedal ten link, mel sem klid :)
    MALER
    MALER --- ---
    BRUISE: predstavuji si mladou dynamickou damu v kalhotovem kostymku :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BRUISE: nádhera ..
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    KEITHHSTER: Jsou malé. 31 mm asi.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BRUISE: dobre ty. Jak jsou velky ?
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Sem si udelala radost. To prej zenske musi.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ve jednoduchosti je krasa ..
    Nooka 360 NT : Nooka
    http://www.nooka.com/nooka-360-nt-p-365.html


    tyhle me taky bavi
    ZENH BK : Nooka
    http://www.nooka.com/zenh-bk-p-40.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: jjj taky se mi líběj .)
    MALER
    MALER --- ---
    MALER: Moji favoriti sou tyhle hodinky.
    http://www.armywatch.co.uk/images/st11326.jpg
    MALER
    MALER --- ---
    KEITHHSTER: Nemam te rad!!! Je nejakej duvod, proc si je nekoupit, kdyz potrebuju, lepe receno chci robustni outdoorove hodinky?
    MALER
    MALER --- ---
    TANTRAMAN: S mechanickym strojkem bys mel chodit k hodinari kazde dva-tri roky - vycistit a novy olej.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUPERMARIO:
    TANTRAMAN: já nevim , radši si pořídíim vlastně to co mám (5-10 let výdrž) než to furt štelovat ... zatim se mi ronda nezpozdila o sekundu tak sem zvědav jak to vydrží .
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    TANTRAMAN: to neni strojek ale komplikace, neresi natah ale zlepsuje presnost. Teda spis zpresnoval protoze moderni strojky eliminujou vliv gravitace docela dobre. Ted je popularni spis proto, ze se jako jedna z nekolika komplikaci neda uledat strojove, takze je jisty vetsi podil storjini vyroby. to jen tak na okraj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam