• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SUPERMARIO: Jako kdo ověřoval/ zabavoval? Němci? A jakože švýcarská fabrika poskytuje online německejm celníkům data prodejů podle výrobních čísel nebo keroupiču?
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    TEDDYBEDDY: tak tohle mam zrovna z prvni ruky. Znamej koupil ve fabrice limitku. Dal si to samo hned na ruku a na hranicich chteli videt doklad o zaplaceni cla, tvrdil jm ze je ma roky, oni telefon overili kdy bylo prodano a zabavili nez doplatil clo.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SUPERMARIO: " Zabavování na švýcarských hranicích"...hahaha, pobavils.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SUPERMARIO: Ja si klidnej dojedu do svajcu, ale potreboval bych tam tip na nejakej levnej obchod, jinak si to muzu rovnou koupit u dusaka. Jaky zabavovani na hranicich?!
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SHAMAN99: jen vylet za hranice, pres net bych nekupoval a i kameny kramy jsou obcas pochybny. Celt jsem nejaky urban legendy o "znackovejch" sopech v dubaji i jinde, zabavovani na svycarskejch hranicich atp.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    dovoluji si upozornit na vystavu HODINY A KLENOTY 2011 http://hodinyaklenoty.cz listky jsem jiz obdrzel, budu rad pokud se tam s nekym z mistnich potkam .)
    GREGI
    GREGI --- ---
    MADCAT: jj to jsou oni
    ELDERIK: safir nemaj to vim, ale uz sem s nima parkrat drhul o zed a zatim ani skrabanecek... a jinak souhlasim taky se mi moc libej a myslim ze jsou jedny z nejhezcich ne jen mezi Zeppelinama:))
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    MADCAT: Tak koukám, že ani ten safír nemaji ;-) Jinek je to opravdu jen design inspirovaný hodinkama co se dělaly před sto lety. A IMHO nejlíp vypadající quartz Zeppeliny co se daji koupit.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    GREGI: IMHO jen design hodinek a lepší materiály (safír atd.). Jinak sem žádnou informaci o limitované edici (omezené množství) těhle quartz hodinek nenašel.
    GREGI
    GREGI --- ---
    CRANK: zajimalo by me proc je to limited edition... jestli je to jen reklamni tahak nebo je to fakt nejak limitovano coz se mi u tehle ceny opravdu nezda... :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    GREGI: Zeppelin Centennial Anniversary 100 Jare, Limited Edition
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DRAK00LA: jo to je pecka, ale potreboval bych ty 42mm, tydle jsou na me moc veliky, mam uzky zapesti :(
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    SHAMAN99: jedny jsou ted na chronomagu za velmi slusny prachy...

    Omega Seamaster Planet Ocean XL 2200.50 - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/41603-omega-seamaster-planet-ocean-xl-220050/
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nevite nekdo, kde koupit Omegy, konkretne Planet ocean za rozumny prachy? Ptal jsem se u Dusaka a 50 000Kc navic oproti normalni cene mi prijde sprosty...
    GREGI
    GREGI --- ---
    SUBTITLES017: "jenom" 6k a par drobnejch:) prave me se malo ktere hodinky i ty za milion libej jako tyhle:) dobra koupe to byla
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GREGI: kolik te staly, jestli se muzu zeptat? vypadaji uzasne!!!
    GREGI
    GREGI --- ---
    BINNMODE: bohuzel si uz nepamatuji nazev

    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    GREGI: a ktery mas ty?
    GREGI
    GREGI --- ---
    MICHALCZ: ja mam zeppeliny a max spokojenost:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam