• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALER: v poho, appsku mam ( lepsi je MSW) ale telefon proste neni vzdy na signalu a casto jej nechytnu cely den. Proto chci mit info hned na ruce nezavisle na gsm nebo internetu..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: na tidu si nemas co pamatovat, protoze se to denne hybe o hodinu. Takze ty hodinky jsou k tomu, ze rano v 6 rozlepis oko a podivas se jestli ma cenu vstat a jit voskovat aniz bys musel hledat v Rip Curl Tide Chart knizecce :))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: par let zpatky meli asi 5 modelu analogovejch a dva digi, ale uz to koukam dost omezili. ono kazdej druhej uz ma na to app v iphonu a beztak vetsinou surfujes delsi dobu v jedny lokalite, takze si to zhruba pamatujes...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: jj, uz sem pohledal, sice nejsou moc pekny, ale tak zase by se mi dost hodily.Dik za info ;)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: nixon dela tide watch digitalni i analogy. digi maji v sobe dtb nejznamejsich plazi, jen prekliknes na misto, jde jsi.
    analogy mam pocit fungujou tak, ze si to musis nastavit manualne podle toho, kde se nachazis a pak to uz ukazuje. osobni zkusenost s nima nemam, kamarad mi to pred casem vysvetloval...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    AQUARIUS: uháá , to bych si dosel nakalibrovat , uz takhle o tom premejslim , ale na druhou stranu vim ze má silneu motorek a novou baterku tak ji nechma vyblaznit .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MadC: netusim, mrknu, diky ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: nebude mít něco nixon?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: magicseeweed je presnej jak prase, prave, tak vychazim z toho ze to nekde musej mit nahrabany :)
    no a hodinky, neznate nekdo nejaky?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: bude tam imho databáze populárních surfařských lokalit s nějakejma referenčníma hodnotama a z toho to bude počítat aktuální stav.. přesný to bude tak, jak jsou přesný statistiky...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOPIN: Tide neni ovlivnenej jen tim, prave.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: tak vychazet to bude z postveni mesice vuci slunci a zemi, to je celkem jasny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nemate nekdo nahodou nejaky hodinky, co ukazujou Tide Chart? Myslim ze je dela napriklad RipCurl. Zajimalo by me jak je to presne a z ceho vychazej.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    KEITHHSTER: moje ronda 715 dela za mesic cca +15s :(
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: mě se předbíhaj .. myslim že to je taky asi novou baterkou ? .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: jasne, myslim ze se svet nezbori, kdyz se trosku opozdej. Mne to taky u hodinek neva. Jen mne to zrovna u tehle prekvapuje, je to necekane.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: ja nevim co si o tom mam myslet no .. když sem měl ty timexy tak taky * měsíc max 0,5 sec. ale neva mi to .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: no prave, sem si rikal, ze kdyz to jsou fejky, tak to nabere hroznou ztratu, ale ono nic. Si je schvalne necham otevrit, co je uvnitr, az se vratim. Docela me to zajima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam