• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Prosimte, proc vubec lezes do auditka o hodinkach?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Souvislost mezi "poslechnu si rotor" a "seřídím je" žádná není. Baví mě koukat se na strojek, baví mě ta mechanická preciznost...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ty opravdu nenosíš hodinky kvůli tomu, abys věděl kolik je?
    tak proč je teda vůbec nosíš?
    kvůli stylu? to je fakt celkem ubohý, nemyslíš?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: Ty.
    "Poslechnu si rotor, seřídim je a pokocham se..."
    Celkem pozérský vyjádření.... poslech rotoru (třeba i klidně statoru) je k ničemu, seřízení stejně musíš dělat podle jinejch, přesnějších hodin a to kochání už je naprosto stejný... prostě se kocháš tim jak ti jezdí ručičky, nebo co to má znamenat....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A hodinky opravdu nenosím kvůli tomu, abych naprosto přesně věděl, kolik je hodin. Prej póza.))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Kdo rikal, ze je serizuju podle poslechu?.))
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: lol, fakt bych chtěl vidět jak někdo podle poslechu přesně ví o kolik ty hodinky seřídit....
    zlatej quartz náhodou, tam je jistota, že při stálym napětí jsou ty kmity prostě pořád stejný, skoro se stejnou přesností jako atomový hodiny.... nebo rozhodně s větší přesností než nějaká mechanická pružina z kovu kterej podlejhá všem možnejm fyzikálnim vlivum z venčí....
    to co jsi napsal je fakt jenom póza...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A to je prave to, co na hodinkach mam rad. Poslechnout si rotor, seridit je, pokochat se... Bezduchej quartz fakt ne...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: já jsem si je pořídil a pokud nejseš nějakej fajnšmekr, ale chceš jen pěkný hodinky, tak se to nevyplatí, protože jednou tejdně je budeš muset seřizovat, tzn. je s tim spousta sraní
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: nenech se přemluvit do automatů
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: hezký sice jsou , ale to je tak vše .
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Rad bych to drzel ve ctyrmistnych sumach.
    GREGI
    GREGI --- ---
    DAVIDOWITCH: nahod cenovou relaci:) to u hodinek dela hodne;)
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Bylo by nejaky obecny doporuceni pokud jsem spis nehodinkovej, ale potrebuju nejaky pro ty prilezitosti kdy nosim oblek (a kdyz uz je budu mit, tak je budu nosit i bezne). Chapu ze to je vesmes tak obecna otazka jak to je jen mozny, ale jak nemam skoro predstavu, tak nevim az tak moc co specifikovat. Snad jen ze spis jednodussi nez treba GREGI.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A jedna dnesni


    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak ja si zas po delsi dobe udelal radost...


    GREGI
    GREGI --- ---
    docela povedena rada casio... videl sem je na zivo a nektery sou fakt hezky:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam