• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    stejne se mi vic libej zakryty hodinky, kde nemas napsany MONDAY nebo milion cisel, v jednoduchosti je sila...

    jinak kluci budte na sebe hodni, na svete je prece tak krasne :D kazdej mame nejakej styl a nejlepsi ze vsech ho mam ja :P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ta znacka se mi fakt libi tyjo:)


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: Bylo jedno..asi stejny jako tvoje v dellu za ktery si byl odejit..tak zas nehrot pucliku..:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ja myslim, že ty fauxpas, kterejma se prezentuješ na internetu nejsou potřeba nijak obhajovat v reálu, stačí to takhle :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: To vim no..ale vzhledem k tomu ze sme se videli asi dvakrat v zivote a ja si o tobe myslim neco podobneho..tak je mi to tak nejak u prdele :)..pa*
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: nebudem to resit, ja myslim ze vis moc dobre, co si o tobe myslim, brouku, pa :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: Kazdej ma jinej vkus..takze tvrdit o nekom ze zadnej nema moc chytry neni..Takze za chytrolina diky..Snad ti to tim slovickem nekdy budu moct oplatit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: o fejky tady asi uplne nejde, bavime li se o vzhledu, chytroline
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: hnusny sou mozna pro nekoho kdo si kupuje jen fejky ;)..me se libej i po dvou letech co je skoro kazdej den nosim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: vsak taky mluvim za sebe, naja? ;)
    KOUDY: v celokovo jsou pekne hnusny, holt nemas vkus no :D
    HOBORG: nevis o cem mluvis ;))
    JOPS
    JOPS --- ---
    GREGI: je to mozny :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    JOPS: nejsou ty druhe damske?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HOBORG: jojo, dokud jsem ho nezkusil, byl sem stejnyho nazoru.. nicmene vypada to jako kuze a nemusis to po trech mesicich noseni zahodit...
    pravda, zatim sem nemel zadny s kokovym, kdyz si za kovvovej pasek na certiny rekli 4tisice.. tak to si radsi koupim troje class A IWC fejky ;)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: mne se tam nelibej ty kolecka... mam rad prosty hodinky... vetsinou i ten chronometer se mi tam moc nelibi s vyjimkou par modelu jak jsou treba freelancery...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    gumovej pasek na hodinkach nikdy!
    kozenej chapu u spolecenskejch oblekovejch hodinek
    jinak pro me rozhodne kov :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: v cerno/cerveny a na gume je miluju ja ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam