• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    KOUDY: přesně, pokud jsi to podával formou reklamace, tak podle zákona musí být rekl. vyřízená do 30 dnů. a to nejen verdikt, ale i oprava. Pokud jsi jim teda na rekl. formuláři nepodepsal prodloužení rekl. nebo tak. Pokud to do 30 dnů hotové a opravené a celkově vyřízené nebude, tak vrátit zboží a dostat plnou částku a pokud je to solidní firma, tak aby nepřišla o zákazníka udělá třeba to, že rekl. zamítne, ale v rámci dobrých vztahů provede opravu zadarmo nebo se slevou atd...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: podle zákona na to maj 30 dnů. jinak prachy za zboží zpátky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ....
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Tyhle jsem měl pod stromečkem, musel jsem být loni hodně hodný
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: ser na to, neco si pridej a kup si poradny hodinky :))
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    To musej poslat vypravu na mesic aby privezli spravny horniny na vyrobu ty rucicky, ne?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KOUDY: solidní drzost
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    a mám vlastně dotaz ....
    kdo ví co znamenají ty trojuhelníky v 12tce?? a na Steinhartech v 12tce přímo vedle indexu ? ? dííky ........
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ještě že mám Trasery ........................ :DDD
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    btw co říkáte na tohle:

    H3 GWS G10
    http://www.militarywatchshop.co.uk/section/h3-gws-g10/
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: nepochybuju, že sleduješ..teď jsem si našel http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/10532-steinhart-ocean-1-black/

    jinak myslim, že by nebylo špatný na tenhle dotaz napsat klidně do chronoshopu nebo kubsonovi na chronomag, což je fuk :-)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: podoba muze byt... ale okopirovat to do poslednic detailu vcetne rucicek, lupy, vroubkovani lunety, vzor tahu... no to je jedno... kdyz nechces flejmovat nemusime... a neboj chronomag pravidelne sleduju...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: a jinak pro tebe platí konec minulýho postu pro TWISTRABBIT..seru tady na nějakej flame kvůli diverskám a názorům, že je Steinhart fake, běž si počíst chronomag, jestli tě tohle téma vzrušuje.. :-))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: celkem jo..sorry, ale v jiných letech tam je podoba víc, v jiných letech míň...jinak vyjádři se třeba i k tomu Seiku ...

    http://img.auctiva.com/imgdata/1/4/0/5/0/3/6/webimg/440195898_o.jpg
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: to myslis vazne?! :D jakoze seamastery jsou okopirovany submarinery?! takze jen jedna firma muze vyrabet diversky nebo pilotky?! kdyby moje bondovky byly rolexky, tak bych si toho vsiml a byl rad... todle je fakt mimo...






    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KAZAAM_32: jo ale tady uvidíš naprosto identický hodinky... dej tomu tu minutu a mrkni na to, nemám nic proti tomu, že x firem dělá potápěčský hodinky nebo letecky nebo jakýkoliv ale tohle už je moc..
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    TWISTRABBIT: přečti si ten post pod tímhle a uvidíš můj názor..dám si klidně vedle sebe breitling, rolex, omegy atd...uvidím téměř stejné hodinky..jeden typ diverek, co si kluci prostě obtáhli od Rolexu...ale to neznamená, že to jsou všechno falešný napodobeniny rolexek :-) ... dál to ani nechci řešit, pokud chodíš na chronomag, tak si tam pročti diskuze, jsou toho tam stohy ...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: byla tady řeč o diverskách...čili Omega Seamaster, Breitling Superocean Heritage, Rolex Submariner, Seiko Scuba Divers, pane... jinak prirovnavani Steinhartu ke zbozi k asijskymu zbozi nekde z trznic, to ani nemuzes myslet vazne ;-) ... a vysvětli mi prosím, kdo je teda tvůrcem těch diverek...mám za to, že to je Rolex Submariner a potom teda podle tebe lacině napodobuje Rolexky i Omega, Breitling atp ... pro mě aby byl Steinhart fake, tak by musel absolutně kopírovat design i s logem atp...a to nedělaj...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KAZAAM_32: dej si obě fotky vedle sebe.. taky jsem myslel, že je to pouze insporovaný, ale je to do nejmenšího detailu okopčený
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam