• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: vzhledem k tomu zes je koupil za nesmysl, drzim palec :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sakra mam nejak posledni dobou moc hodinek a chci si koupit jedny IWCcka...takze se nejspis zbavim tagu...sou asi dva roky stary..na ruce sem je mel hodnekrat ale choval sem se k nim samozrejme hezky..fungujou krasne...puvodni cena 107k u dusaka..paragon..zarucak a dalsi veci vcetne krabicky apod samozrejme mam...nevim kolik za ne chtit..nejspis neco okolo 80 - 90k...tak kdybyste mel nekdo zajem..dejte vedet. Hazim je nejdriv sem nez to vylepim na fcb..chronomagu apod..

    http://www.amazon.com/TAG-Heuer-CAV511A-BA0902-Carrera-Chronograph/dp/B002KAOU4A


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dobry peklo:)

    Nejdražší hodinky na světě stojí 93 milionů korun - iDNES.cz
    http://xman.idnes.cz/nejdrazsi-hodinky-na-svete-stoji-93-milionu-korun-fbi-/xman-styl.aspx?c=A120309_104434_xman-styl_fro
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    KEITHHSTER: toile je zrovna civilni verze, ale od tech vojenskych se lisi jen pruhlednym dynkem a ne tak matnym pouzdrem. takze jsou vlastne vojenske.
    jen mi tam za boha nejde sundat remen. respektive ta osicka z toho gumoveho pasku :( uz bych tam mel jinak nato strap.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    GREGI: czech made je jednim z hlavnich podnetu k nakupu :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRASOLET: czech made.... paraaada:) je hezky ze to tem hodinkam vubec neubira na atraktivnosti:) takovej poland made nebo spain made by tak hezky nevypadal:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    PRASOLET: krom traseru to jsou jediny vojensky co se mi libej . parada
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    KEITHHSTER: Klasicky 58500,- -12%
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    PRASOLET: pecka . za kolik vubec ?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    jsou doma! :)



    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    AXUOH: díkes,ty jsou hezký :o)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prosim Vas, neznate nekdo v Praze hodinare schopneho opravit stare kapesni hodinky? Jde o banalitu, chybejici sklicko.

    DIky!
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    LOPIN: mimochodem - anglickej web nazvanej HODINKEE - wtf??
    JOPS
    JOPS --- ---
    LOPIN: mne prijdou vsechny Panerai stejny :)

    drive se mi vubec Panerai nelibili a ted si je dokazu na ruce predstavit.... asi uz fakt moc starnu :)
    DOT
    DOT --- ---
    LOPIN: to souhlas, dobrej skvost.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    slint. asi nejhezci panerai
    Hands-On With The Awesome Panerai Luminor Tourbillon GMT Ceramica (PAM 396) - Live Pics - Watches Worth Knowing About - HODINKEE
    http://www.hodinkee.com/blog/2012/3/5/hands-on-with-the-awesome-panerai-luminor-tourbillon-gmt-cer.html
    ZARA
    ZARA --- ---
    THX_1138: tie constellation mam, stale bohuzial cakaju v sufliku na opravu (odhadovana cena 500,- euro)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON:
    INSEQUI: nato strap original , nebo od luminoxu se do litru vejde.. já ho mám a spokojenost --
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prave :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam