• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    u me
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, zakopej je na zahrade
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: nekde je nech 30 let shcovany a pak je prodas urcite draz nez dneska:)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KOUDY: hoď je na aukro od korunky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: měl jsem jednou na ruce Big Piloty a málem jsem omdlel...to je stejný jako Apple..dokud nemáš, nepochopíš :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    JOPS: mne se treba vubec nelibej... :-/
    JOPS
    JOPS --- ---
    SHAMAN99: IWC jsou nadhera, staci videt a chci je taky. Ale ne, takovy prachy urcite do hodinek nedam :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    tedka dal nekdo nejaky carrery na chronomag za 45 :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DRAGON: co je tak specialniho na iwc?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DOT: byl jsem s omegama v saune a pohoda... nespali te to, kdyz to mas celou dobu na ruce, problem je kdyz treba lezis, mas retizek, ktery ti visi z krku a pak si stoupnes, tak te to spali ;) takze sauna pohodicka :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TWISTRABBIT: to je lehky, konecne pochopil, ze IWC jsou laska :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: já hlavně nechápu, když si celý roky tady básnil o tom, jak jsou úžasný, tak se jich chceš najednou zbavit. Něco si s nima prožil, tak by si zasloužily něco lepšího než je prodat ne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ja bych se jich taky nezbavoval, kdyz uz si do nich narval ty prachy, tak bych je neprodaval za polovic...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no dobry..za 50 je fakt prodavat nebudu..to nema smysl..takze nic:)
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    ja jen nechapu, kdo to za 90k koupi, kdyz dnes po dvou letech novy v USA stojej 90k (viz. Koudyho prispevek nize) :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KAZAAM_32: takhle hlavne za tyhle penize mas IWC Portuguese Automatic, mozna i 7 Days
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    panove ja sem jen s tagama delal to co delaj lidi i s omegama seamasterama apod ktery bezne nosej...byl sem s nima v pare..byl sem s nima ve sprse..koupal sem se s nima v mori apod..ale i tak sou ty hodinky tak v 95% stavu..nejsou oprejskany..poskrabany apod..fakt sem si nekoupil hodinky proto..abych si je bral na ruku dvakrat tydne..:)
    DOT
    DOT --- ---
    ROMMIE: kdo byl nekdy v saune, tak vi ze tam by nikdo s ocelovejma TAGama na ruce nevydrzel. Myslim ze Koudy mluvil o pare ne? Ta by nemela hodinky nikterak poznamenat.

    kazdopadne bych realnou cenu videl spis tak 60-70
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    No hlavne dat takovy penize za hodinky, u kterejch se majitel kasal, ze dela co nejvetsi prasarny, to mi prijde jako takovy fail:)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    ja osobne bych za ne ty prachy taky nedal, taky se mi to nezda v porovnani s ostatnim na Chronomagu nejak extra vyhodny...90 za dva roky uzity nebo 107 za novy?..myslim, ze by kazdej chnapnul po novych... ale tak at se Koudymu prodej vydari...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam