• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: to si pis, zena zvracela, ja to chytal za oba do papirovyho pytliku :)) pritom takovejch peknejch hodinek tam meli..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: ty vole tys musel priserne trpet, kdyz si mi uplne nemlich ty samy hodinky na bali kupoval :-PPP
    a ja ted nemluvil konkretne o tech tagach.. ale proste obecne, to ze to tebe vubec nelaka me jen utvrzuje v tom, ze to ma business sanci na uspech, protoze ty delas vsechno zasadne proti vsem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nejde vubec o moje hodinky a uz vubec ne o ty IWC repliky (kdyz uz tak ty moje stary omegy), jde o to ze ty hodinky jsou pro me osklivy a navic mi prijde uplne zbytecny si pucovat hodinky na vikend, ty vole proc bych neco takovyho delal (a zaroven nemel vypatlano v hlave a chtel na ne balit holky na diskotece nebo nevim), to nedokazu rict :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: jakoze myslis, ze za cenu, za kterou jsi si je koupil, by sis mohl pucit pravy? ja bych to zkusil :-PP


    SUBTITLES017: IWC :-P
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    myslím, že Omegy nějaký.. jestli se dobře pamatuju...? :)))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SUBTITLES017: který? který?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: to je jasny.. ty uz pekny super hodinky mas.. (jestli si tedy dobre pamatuju z fotek, co tu byly..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUBTITLES017: uz se nepotim, ale rozhodne nejsem cilovka tyhle nabidky :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: a predstava, ze si za litr na vikend pujcis super pekny hodinky? :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    predstava ze si pujcim za litr na vikend takhle hnusny hodinky, to mne docela polejva pot :DDD
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SUBTITLES017: No ja si prave rikam, ze kdyby u nas klenotnik pujcoval sperky, a spousta klenotniku nejak resi (prodava) i hodinky, tak by to nemusel bejt az takovej skok.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DAVIDOWITCH: u nás není ještě spousta věcí, co jinde ve svete bezne fungujou.. a verim tomu, ze zrovna sperky si zensky na plesy apod. pujcujou dost, proc by si chlapci nemohli pujcovat hodinky..hehe.. at uz na ples, pohovor, obchodni schůzku, nebo jen tak, či aby vyzkouseli pred koupí..

    btw mozna by se spis vyplatilo spolupracovat s nějakym prodejcem takovych hodinek.. nez kupovat a pujcovat svoje..
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Hodne bezne se pujcujou sperky (na ples a tak). Ale jak to je v praxi provedeny, a jestli to je i u nas, to netusim.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: jo, směnka mě nanapadla.. to je dobý nápad.. :) ať si s nima klidně po skalách lezou, kdyt podepisou tu smenku... :)))

    jako kdyz uz by nekdo eventuelne ty hodinky mel, tak je to vice mene beznakladovy to zacit nabizet.. nejvetsi pruser je mit ty hodinky.. :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUBTITLES017: mno jakoze nemam to prochytany do detailu, ale prijde mi, ze to neni uplne mimo...
    porsche jsem si pujcil z casti protoze je to rychly a dobry svezeni a tak, ale druhym dechem uprimne priznavam, ze taky z masirky... a tohle by mohl bejt dost podobnej trh.
    s tim ze pokud s nima vylozene nepoleze po skalach, tak se jim nema moc nic stat.. da se to resit proti smence na celou sumu ...

    to neni blbej napad
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: taky mi to neprijde uplne mimo misu.. pujcujou se luxusni kary, ba i luxusni kabelky.. :D proc ne hodinky.. samozrejme zaloha by byla nutna, verim ale, ze sikovny pravnik by byl schopny sesmolit i nejaky dokument, ktery by pujcujici musel podepsat pred pujcenim.. aby pri pripadnem poskozeni byla skoda lehce vymahatelna.. zaloha by urcite nemohla byt plna cena, ale cast.. kdyz si jdes pujcit porsche, taky zaplatis zalohu jenom treba 50tis.. tohle je trochu jiny pripad, nicmene teorie podobna..

    vyuziti v zapujceni modelu, ktery chci koupit, premyslim o koupi... chci udelat dojem na noveho obchodniho partnera, na takovehle hodinky ale zatim nemam - pujcim si je... chci udelat dojem na curaky v hospode "hele borci, cumte jaky mam hodinky".. :))) ale to spis pro pobaveni, pochybuju, ze by si nekdo doopravdy otevrel pujcovnu hodinek.. pocatecni investice by byla prilis velka na to, kolik by z toho bylo penez, navic s pomerne velkym rizikem a nejistou klientelou.. :))
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KALIBAN: Ale aby to mělo nějakou cenu, tak bys asi musel složit kompletní cenu jako zálohu... Což mi přijde jako docela běžná praxe na takové ozkoušení před tím, než si něco koupíš (u hodinek jsem to tedy ještě nepotkal :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ale uplne mimo to neni... Ja bych treba peto za den s hodinkama za ktery chci pak utratit padesat litru plus dal... Abych vedele jak se s nima budu cejtit...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEEBLEBROX: true story..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam