• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    BARUNKA: skoda, ze do 30, Planet Ocean od Omegy v bily, jsou snad nejhezci damsky hodinky, co jsem v zivote videl...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    kluci, nejaky tip na hodinky pro holky (spis ale pansky styl,takze klidne i pansky) se stribrnym paskem a pokud mozno bilym nebo stribrnym cifernikem, jednoduchy, hezky, cisty design do max 30tis?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KAZAAM_32: ty spodni, moc pekny!
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TACHWOOD: se to tu resilo asi 6 tydnu dozadu. nebo tak nejak.
    TACHWOOD
    TACHWOOD --- ---
    Neznáte prosím někdo šikovného opraváře klasických hodinek v praze? Mám tady dámské omegy z roku 1935 a prasklo jim natahovací perko...u Dušáka nutně peníze utrácet nechci....
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    za be
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    oblekovky...názory?





    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: traser ? originální číslo limitovaný serie a hlavně trítium ... už je vidim jak si to delaj sami :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    GREGI: ma diamantovy Hubloty za 30 mega :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KEITHHSTER: jakto?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: moje nenapodobej .)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jsou vaše hodinky pravé? Některé falzifikáty těžko poznají i hodináři. Podívejte se | life.ihned.cz - Móda
    http://life.ihned.cz/moda/c1-55238830-jsou-vase-hodinky-prave-nektere-falzifikaty-tezko-poznaji-i-hodinari-podivejte-se
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI: tak uz mi dosli sou fakt paradni lidi mi neverili ze sem je koupil za tak malo:) ale na moji ruku moc male takze je dostala pritelkyne ktera je z nich odvazana jeste vic nez ja (jeji prvni hodinky) a zjistila jak moc prakticke to je mit na ruce hodinky:))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    THX_1138: tjn .. :) nejlepší pásek a on tam není stydte se! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: chybi ti tam pryz, bez toho ta anketa pozbyva smyslu :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: mám je dva dny doma .) dostal jsem zadax od kamose .)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SHAMAN99: ja z nich taky nejsem vyplesklej.. jen jsem si na ne vzpomněl a rikam si, ze by byla skoda, aby se na ně někde prasilo.. :) to si nezaslouzej.. :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    SHAMAN99: me se teda absolutni vetsina nelibi:) jen par kousku...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    proc jste vsichni vypleskly z Primek?? mne se teda vubec nelibej, ale slysel jsem, ze maj docela dobrej strojek, na to kolik stojej...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    hehe.. kdyz jsem byl malý, tak tyhle měl můj děda.. se ho musim zeptet, jestli o nich neví.. :D
    GREGI
    GREGI --- ---

    Radši

    31 hlasy od 31 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam