• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: to mi zase tolik nevadí, jsou to pěkný hodinky, stejně jako SMT. Ale teď bych chtěl začít šmudlit prachy na ty Junghansky, mám to jako povinnost nějaký doma mít :D...a ta kumulace bude o dost rychlejší než u PO :)))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: taky bych chtel... idealne vymenit seamstery za PO s doplatkem, ale nejak nemel nikdo zajem... blby je, ze ty POcka ma kazdej ty veliky...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: no já se přiznám, že mě občas popadne myšlenka, že bych začal kumulovat na nějaký Planet Ocean. Dají se na magu sehnat kolem padesátky.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: tak si muzes koupit na chronomagu quartz za 25 :)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: tak jasný, sám kupuju na chronomagu. Ale třeba u Seamasterů je pro mě quartz možná lepší volba. Nebál bych se s nima třeba na kolo nebo pracovat atd..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    jen me to zajimalo .
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SHAMAN99: já už mám )) Rhonda powertech )
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KEITHHSTER: asi o 1-2 vteriny denne... kdyz chces presnej cas, tak si kup digitalky nebo superquartz :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SHAMAN99: co když chci presnej cas ? to si s automatama muzu jit vykourit . jak se spozdujou ty omegy ?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    MADCAT: ano je to tak, ale to uz si pak nemusim kupovat Omegy, ale muzu si koupit Casio :))


    KAZAAM_32: :) ja osobne si koupil radsi necelej rok stary Seamastry jeste v zaruce za 42K, jety, ale v 99% stavu a automat... s temadle hodinkama je to jako s autama, proc za ne davat plnou cenu, kdyz je na chronomagu koupis za pulku...
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEEBEEP: presne jak pise SHAMAN99, ta cisla na lunete jsou hnus, na muj vkus moc velke
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BEEBLEBROX: hodně lidí dává nebo by dalo 40k za quartz v omegách...včetně mě asi :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SHAMAN99: ne každej potřebuje věc, která je složitější, dražší a funguje hůř :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    aha, az tedka jsem si vsiml toho hnusnyho modryho prouzku a znacku gulf... a vlastne i toho, ze j to quartz... kup si hodinky s kouzlem, ne baterkou :))
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ten znáček Gulf mě zabíjí...je to oldschool :D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DEEBEEP: Solidni, neosklivy ba na svou masivnost vcelku elegantni sportovni hodinky, co mne neurazi, ba naopak maj vcelku retro-plastovej smrnc. Ale ja jsem barbar a amater s divnym vkusem :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: mne se libej, sice ty obrovsky cisla na lunete to kazi, ale sel bych do nich...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BARUNKA: mrkni sem..zastoupeni pro CR

    DÁMSKÉ HODINKY - HODINKY-JUNGHANS.cz
    http://www.hodinky-junghans.cz/3-damske-hodinky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    DRAK00LA: tohle mě ihned napadlo...taky teď řešim Junghansky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam